Necking - jak go uprawiać?

Tagi: necking

Jest wiele sposobów na rozbudzenie pożądania i doprowadzenie do ekstazy. Zobaczcie na czym polega necking.

Necking - jak go uprawiać?

Necking - jak go uprawiać?


Jak zapewne się domyślacie, nazwa pochodzi od angielskiego "neck", czyli "szyja", tak więc neckingiem nazywamy pieszczenie szyi oraz karku, które należą do najbardziej erogennych stref na ciele kobiety, dlatego też warto się nimi zainteresować szczególnie w czasie gry wstępnej, która potrafi zadecydować o dalszym przebiegu wydarzeń.

Jeżeli słyszymy "całowanie", to od razu mamy na myśli "usta" i to właśnie od nich najlepiej rozpocząć. Znajdują się blisko szyi, tak więc od ust można płynnie przemieścić się wzdłuż żuchwy do szyi skupiając się na każdym muśnięciu, aby nie pozostało niezauważone.

Pieszczenie szyi jest dodatkową stymulacją. Powinno się je zaczynać od delikatnych pocałunków przechodząc do mocniejszych, lecz nie mówimy o żadnym uciskaniu sprawiającym ból!  Najlepiej jeżeli partner ma wilgotne usta (co nie oznacza zaślinienia). Całowanie szyi potrafi rozbudzić dużo bardziej od muskania piersi czy brzucha.

Necking - jak go uprawiać?

Necking - jak go uprawiać?


Do najbardziej erogennych stref należy także podbródek, połączenie szyi i ramion, a także miejsca przy uszach, co jest wynikiem występujących w tamtym miejscu zakończeń nerwowych, wrażliwej skóry, dzięki czemu doznania są intensywniej odczuwane. Jeżeli partner całuje któreś z tych miejsc, warto aby jednocześnie delikatnie głaskał szyję.

Czego warto unikać przy neckingu? Przede wszystkim nadmiaru śliny - partnerka ma czuć rozkosz, a nie obrzydzenie. Nie należy rozpoczynać od bardzo mocnych pocałunków. No i przede wszystkim partnerka może nie chcieć dzielić się ze wszystkimi ulubionym sposobem pieszczot eksponując malinkę na szyi, więc zapędy do tego typu pamiątek również nie są wskazane.

Macie jeszcze jakieś rady dla mężczyzn, jak uprawiać necking?

Zobaczcie też:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 13.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
ja lubię łechtaczing
Dodano: 2014-07-11 22:59:21 Zgłoś nadużycie
Anonim
Mnie też łaskocze.. Wolę porządnie, a nie jakieś "cmok, cmok" w szyje!
Dodano: 2014-07-11 11:49:04 Zgłoś nadużycie
Anonim
to jeszcze wymyślcie cycking, plecing, duping, brzuching, biodring itd. Ludziom się w d*pach przewraca
Dodano: 2014-07-11 10:51:21 Zgłoś nadużycie
Anonim
Moja się śmieje i mówi ,że ją to łaskocze
Dodano: 2014-06-21 02:21:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×