O czym najczęściej fantazjują kobiety?

Nie bójmy się przyznać do tego, że my też mamy swoje fantazje. O czym najczęściej marzymy?

O czym najczęściej fantazjują kobiety

Dawniej uważano, że tylko mężczyźni mają fantazje seksualne i to oni mają prawo je spełniać w czasie seksu, a kobiety powinny być bierne. Na całe szczęście te czasy już minęły i otwarcie mówi się o tym, że my także mamy swoje potrzeby.

Dzięki materiałowi zawartemu w "Journal of Sexual Medicine", w którym zebrano badania na temat najczęstszych fantazji erotycznych kobiet możemy zobaczyć, co dominuje i czy nasze upodobania seksualne są powszechne, a jak wiadomo, to co staje się bardziej popularne, widzimy jako mniej wstydliwe i mniej boimy się to wcielać w życie.

Oto o czym najczęściej fantazjujemy:

Masturbacja

Choć wyobrażając sobie masturbację, zapewne większość z was ma na myśli samozaspokojenie, okazuje się, że wiele osób marzy o tym, aby to ktoś inny pieścił ich ciało. Często marzymy żeby to był obcy człowiek.

Trójkąt

Pomimo tego, że wiele się o tym mówi, raczej mało osób przyznaje się do tego oficjalnie. Wydaje się wręcz, że to właśnie mężczyźni częściej o tym marzą, ale nie jest to prawdą. Kobiety chciałyby uprawiać seks zwłaszcza z dwoma mężczyznami na raz, ponieważ lubimy być w centrum zainteresowania.

Bycie zdominowaną

Wydawać by się mogło, że to poniżej kobiecej godności, dlatego też zapewne wiele kobiet boi się do tego przyznać w obawie, że zostaną źle ocenione. Badania jednak wykazują, że ok. 60-70% pań marzy o tym aby być zdominowaną. Ok. 50% przyznaje się do marzeń o byciu związaną, lecz o biciu, czy wręcz laniu marzy już tylko 36,3% kobiet. O jeszcze mocniejszych formach dominacji fantazjuje tylko 28% pań.Seks z nieznajomym

Badania wykazują, że ok. 60% pań z chęcią uprawiałaby seks z nieznajomym. Co więcej, okazuje się, że tendencję do takich marzeń wykazują zarówno osoby będące w związku, jak też te wolne i mające skomplikowane relacje z partnerem.

Seks w miejscu publicznym

Kto nie lubi dreszczyku emocji? To w wielu osobach podnosi poziom podniecenia i nie ma się czego wstydzić. Co ważne, zmiana miejsca uprawiania seksu i wyjście poza sypialnię często pomaga rozwiązać problemy z życiem erotycznym w związkach.

Namiętny seks

Badania wykazały, że ok. 85% kobiet w wieku pomiędzy 20 a 40 rokiem życia marzy o naprawdę namiętnym, pełnym romantyzmu seksie w równie zmysłowym miejscu. Terapeuta dr Laura Berman uważa, ze wywodzi się to z marzeń o księciu na białym koniu, z którego wzorem zapoznajemy się dzięki bajkom, a potem romansom.

Według badań w Instytucie Kinsleya fantazje seksualne kobiet są dużo bardziej romantyczne i obejmują więcej emocji niż fantazje erotyczne mężczyzn.Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ bustle.com
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Anka P. , Poniedziałek 23.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×