Odkryjcie największe tajemnice seksu

W TLC rusza nowy program, "Seks bez tajemnic". Jesteście ciekawi jakie zwyczaje, czy fetysze mają Polacy? W takim razie oglądajcie pierwszy odcinek już w najbliższą środę.

Seks bez tajemnic Nastolatkowie.jpg

"Seks bez tajemnic" już w najbliższą środę

O seksie mówi się coraz więcej. Choć dalej wielu z nas rumieni się, gdy ma odpowiedzieć na bardziej intymne pytanie, to jednak stajemy się coraz bardziej otwarci.

W najbliższą środę możemy się dowiedzieć jeszcze więcej o tym jak zagadnienia związane z seksem wyglądają wśród naszych rodaków. O 22.30 na TLC startuje nowy program, "Seks bez tajemnic", którego prowadzącą będzie była Top Modelka, a przy okazji szczęśliwa mężatka i mama dwójki dzieci, Marta Szulawiak - Turska.

 

Seria "Seks bez tajemnic" będzie miała cztery odcinki, które bogate będą w interesujące rozmowy oraz kontrowersyjnych bohaterów, którzy gotowi są na to, by otwarcie mówić o tym co nas najbardziej krępuje i zawstydza. Z każdego odcinka dowiemy się nowych ciekawych faktów na temat tego, co Polacy robią za szczelnie zamkniętymi drzwiami swoich sypialni.

Co zobaczymy w pierwszym odcinku?

W najbliższą środę głównym tematem odcinka będą nastolatkowie. Dowiemy się jak traktują oni seks, czy dużo o nim wiedzą i jak go postrzegają. Czy dla młodego pokolenia temat ten jest trudny, czy stał się już chlebem powszednim? Jak podchodzą do tego magicznego pierwszego razu?

Gościem specjalnym będzie Agnieszka Kaczorowska, która opowie o swoim pierwszym razie w życiu i w telewizji.

"Seks bez tajemnic" już w najbliższą środę o 22.30 w TLC!

Seks bez tajemnic Nastolatkowie_ (3).jpg

Seks bez tajemnic Nastolatkowie_ (5).jpg

-01_Sex_bez_tajemnic_fotografie_Grzegorz_Gołębiowski-071.jpg

-01_Sex_bez_tajemnic_fotografie_Grzegorz_Gołębiowski-080.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. Prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 20.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×