Piercing miejsc intymnych - co powinnaś o nim wiedzieć?

Zastanawiacie się nad kolczykiem w miejscu intymnym? Sprawdźcie, co powinnyście o tym wiedzieć.

Piercing miejsc intymnych - co powinnaś o nim wiedzieć?

Niektóre kobiety chcąc sprawić mężczyźnie przyjemność i jednocześnie urozmaicić życie erotyczne, decydują się na wykonanie piercingu w miejscu intymnym. Przed takim zabiegiem jednak pojawia się kilka pytań, dlatego zebrałyśmy dla was najważniejsze informacje.

Zobaczcie także: Na ilu potencjalnych partnerów seksualnych jesteśmy narażeni? Ten kalkulator to obliczy

Czy piercing miejsc intymnych boli?


Miejsca intymne są mocno ukrwione, dlatego piercing w tych rejonach może być bolesny i trzeba być tego świadomym. Wiele zależy także od umiejętności osoby, która wykonuje zabieg, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na salon, w którym poddajemy się piercingowi.

Zobaczcie także: Plaster antykoncepcyjny - co powinnaś o nim wiedzieć?

W jakich miejscach możemy wykonać piercing?


Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim przekłuwanie łechtaczki. Nie zawsze jednak taki zabieg jest możliwy ze względu na anatomiczną budowę kobiety. Zdarza się, że ta część kobiecego ciała jest po prostu zbyt mała. Poza tym, przekłuwa się też kapturek łechtaczki, który bardzo często zauważalnie zwiększa doznania seksualne oraz wargi sromowe mniejsze i większe. Kluczowy jest także wybór kolczyka. W zależności od tego, jaki model będzie zdobił nasze ciało, może się zwiększyć komfort jego noszenia.

Jak dbać o przekłute miejsce?


Podstawowe wskazówki powinnaś dostać od piercera, ale poza tym po pierwsze, przed każdym dotknięciem przekłucia należy umyć ręce, aby nie przenieść tam bakterii.  Kluczowa jest także prawidłowa higiena intymna. Zrezygnuj ze zwyczajnych ręczników na rzecz ręczników papierowych, którymi delikatnie osuszaj miejsca intymne. Dbaj także o prawidłową technikę podmywania, ruch ręki kieruj "od przodu do tyłu".  Płyn do higieny intymnej powinien też być wybitnie delikatny.
Niestety pomimo tego, że piercing często się wykonuje dla pobudzenia atmosfery w sypialni, w trakcie gojenia należy unikać seksu.

Jesteście zwolenniczkami piercingu w miejscach intymnych.

Zobaczcie także:Foto: Shutterstock

Dodał(a): Natalia , Środa 30.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar

Zobacz również

×