Potraficie jednym słowem opisać swoje życie seksualne? Zobaczcie jak zrobili to inni

Opisać coś jednym słowem z pewnością nie jest łatwo. Zwłaszcza, gdy jest to coś co dostarcza wielu emocji i wrażeń. Zobaczcie jakich słów użyły pary, by opisać swoje życie seksualne i intymne miejsca...

życie seksualne.jpg

Potraficie jednym słowem opisać swoje życie seksualne? Zobaczcie jak zrobili to inni

Słowa mają wielką moc. Czasem jedno zdanie może zmienić bieg wydarzeń, a jeden wyraz wcale nie ma mniejszego znaczenia, zwłaszcza gdy ma opisać coś ważnego. 

Nie wszyscy chętnie dzielą się swoim mniej lub bardziej barwną aktywnością seksualną. Ale są tacy, którzy zgodzili się wziąć udział w pewnym ciekawym eksperymencie społecznym...

Zobacz też: CO POWIECIE NA BUZIAKA Z ZASKOCZENIA? ZOBACZCIE NIETYPOWY EKSPERYMENT

Zebrano kilka różnych par i poproszono, by stanęły naprzeciw siebie przed kamerą. Następnie usłyszeli oni pytanie, a może bardziej polecenie, by opisać swoje życie seksualne... jednym słowem. Oczywiście reakcje, były naprawdę różne - od śmiechu, po zmieszanie i zakłopotanie. Odpowiedzi także były zróżnicowane. Słowa, które padały w odpowiedzi na na to pytanie to między innymi: dziwne, elektryzujące, agresywne.

To jednak nie było jedyne zadanie jakie otrzymały pary. Każda z osób miała także określić jedną ulubioną część ciała partnera, a także określić jednym słowem narządy intymne, a także wytrzymałość.

Odpowiedzi, tak jak na główne pytanie, były naprawdę ciekawe i czasem zaskakujące. Zobaczcie sami!

 

A wy, jak opisalibyście jednym słowem swoje życie seksualne? 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 16.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×