Prezerwatywy dla kobiet - jak je zakładać?

Kondomy dla kobiet są mało popularne, dlatego też tak mało się mówi, jak je zakładać. Mamy dla was filmiki, które ułatwią sprawę.

Prezerwatywy dla kobiet - jak je zakładać?

Najczęściej słyszy się o prezerwatywach dla mężczyzn i niewiele osób zdaje sobie sprawę, że istnieją także te dla kobiet. Wykonane są one z poliuretanu i pokrywa je środek nawilżający. Składają się one z dwóch pierścieni - jeden jest na końcu i ułatwia włożenie prezerwatywy do pochwy, a drugi na początku chroni przed jej wysunięciem. Zaletą damskiej wersji jest to, że można ją założyć nawet 8 godzin przed stosunkiem i powinna tam zostać przez jeszcze 6 godzin po akcie.

Jednak aplikacja kobiecej prezerwatywy wcale nie należy do najprostszych. Trzeba to zrobić bardzo dokładnie, aby wewnętrzny pierścień objął szyjkę macicy. Warto też mieć na uwadze, że w czasie stosunku, prezerwatywa sprzyja powstawaniu specyficznych odgłosów.

Pamiętajcie jednak, że podstawą skuteczności tej metody antykoncepcji jest jej odpowiednie włożenie i wyjęcie. W celu pokazania, jak najlepiej to robić, zobaczcie filmik instruktażowy.
Materiał na fantomach:Zobaczcie także:Foto: YouTube
Źródło: pozytywnaseksualność.pl


Dodał(a): Anka P. , Piątek 08.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
oj jakoś nie wyobrażam sobie stosowac jakiś prezerwatyw, nie lubię męskich a co dopiero jakbym sama miała coś takiego stosować ? Ja preferuję pigułki np vines, które mają mało hormonów i nie szkodzą, a daja pewność prawie 100 % :)
Dodano: 2017-10-18 12:09:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×