Rozpal ogień na nowo

Do drzwi waszej sypialni wkradła się rutyna i nuda? To może się zdarzyć nawet najlepiej dobranym parom. Na szczęście mamy kilka niezawodnych sposobów, na to, aby znów zrobiło się gorąco.

Rozpal ogień na nowo Rozpal ogień na nowo

Wbrew pozorom wspólne zamieszkanie nie wpływa najlepiej na życie seksualne. Powtarzanie co wieczór tych samych czynności przez parę sprawia, że seks jest uznawany za coś, co się należy i znacznie traci na atrakcyjności. Spanie co jakiś czas osobno może w tej sytuacji zdziałać cuda. Wtedy partner zdecydowanie doceni seksowną wiadomość zostawioną przez partnerkę pod drzwiami, czy naglę wślizgnięcie mu się do łóżka.

Warto też pamiętać o swoich pasjach i zainteresowaniach, które być może zostały na chwilę zapomniane na rzecz związku. Dlatego ważne staje się też spędzanie czasu osobno, wychodzenie z przyjaciółmi, czy oddawanie się swojemu hobby. Kiedy partner odkryje, że jego kobieta ma też życie poza związkiem, z pewnością spróbuje zdobyć ją na nowo.

Aby zabić rutynę w łóżku, należy poświęcać na seks więcej czasu. Nie traktować go jako obowiązek, który musi być załatwiony jak najszybciej, tylko rozkoszować się nim. Są jednak dni kiedy czasu rzeczywiście nie ma, w tym wypadku warto uwzględnić partnera w swoich codziennych czynnościach. Wspólny prysznic może być znakomitym początkiem dnia.

Bycie długo w związku sprawia, że czujemy się ze sobą komfortowo, jednak chowanie się w ogromnej koszulce jako piżamie nie jest zbyt seksowne. Co innego sprawienie sobie co jakiś czas ładnej, koronkowej bielizny- to z pewnością spodoba się partnerowi i rozpali na nowo ogień w sypialni.

Warto też pamiętać, że stres to największy wróg w łóżku. Nie ma sensu robić z tego wielkiego wydarzenia, tylko co jakiś czas podgrzewać atmosferę, np. wysyłając swojemu partnerowi pikantnego sms-a w ciągu dnia. To z pewnością sprawi, że wieczór będzie dla obojga bardzo udany.

Sprawdź, jak uwieść go w kilka sekund!


Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: ThinkStockDodał(a): Paulina Lipska , Poniedziałek 03.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×