Savoir vivre w sex shopie

Jak zachować się w sex shopie? Zobacz, jakie zasady tam obowiązują!

ThinkstockPhotos-506136304.jpg

Kupowanie zabawek erotycznych nigdy nie było tak fascynujące! Jest tyle nowości, funkcji i zastosowań, że ciężko za tym nadrobić. I co najlepsze, dzięki internetowi i dyskretnym przesyłkom łatwiej uniknąć potępienia w oczach starszych Pań na ulicy. Gdy jednak już zdarzy Ci się wpaść do sklepu z takimi zabawkami (czas nagli, chcesz zaskoczyć partnera itp.), warto znać kilka podstawowych zasad, które panują w tego typu miejscach. Oto najlepsze 6!

Zobacz: Seks gadżety dla kobiet!

Nie próbuj kłamać, że sprawdzasz to dla koleżanki. Przyjmij, że ludzie tam pracujący widzieli już wiele, a Ty na pewno nie zostaniesz przez nich osądzona. Nie czuj się zażenowana - nie Ty jedyna przychodzisz do tego sklepu.
Pytaj, zamiast próbować uruchomić wszystkie sprzęty dostępne. Team tam pracujący z pewnością chętni udzieli Ci wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie, jakie Cię gryzie. Lepiej zapytać, niż narazić się na głupią wpadkę.
Nie pytaj co jest najlepsze. Jak zadasz to pytanie głośno, zrozumiesz o co chodzi. Niby nie oceniamy się wzajemnie, ale ekspedientka tam pracująca niekoniecznie próbuje każdą nowość, jaka się pojawi. To również dosyć osobiste pytanie… jak na sex shop.

Sprawdź także: Exclusive: Pracuję w sex shopie!

Zapomnij o wypowiedziach w stylu: “a co Pani preferuje/ wybrałaby na moim miejscu?” albo “kto kupuje coś takiego?!”. Również wypowiedz je głośno. Nie trzeba tu niczego tłumaczyć.
Jeśli wpadłaś po 2 drinkach jedynie pośmiać się z różnych dziwnych rzeczy, po prostu opuść sklep. Wszystko może stanowić podstawę do żartów, jednak tego typu miejsca są najbardziej na to czułe. Kogoś może to obrazić.
To normalne, że niektóre rzeczy mogą Cię bawić. Póki cichy chichot nie przeobraził się w głośne zawodzenie - możesz przyjąć, że to całkiem dopuszczalne.


Źródło: Mashable

Zdjęcie: ThinkStockDodał(a): Anna Guzek , Niedziela 14.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Anonim
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: → igortreneronline
I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
Dodano: 2018-06-15 06:36:03 Zgłoś nadużycie
Freedom
Wszystko bierze się z tego jak traktujemy seks.Jeśli jest on dla nas normalny, cieszymy się nim i nie wstydzimy się swojej seksualności, to będziemy potrafili się zachować. Niestety większość ludzi wstydzi się swoich własnych ciał.
Dodano: 2016-12-28 12:34:12 Zgłoś nadużycie
Filip
Wszystko zależy od gustu polecam https://www.sexshop-twojafantazja.pl/ ważne aby było sprawnie.
Dodano: 2016-10-26 16:12:46 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ja kupuję w Internecie wszystko, co potrzebuję do sypialni :) Niedawno znalazłam ciekawy sklep: http://redband.pl - tak miłej i profesjonalnej obsługi nie znalazłam nigdzie indziej.
Dodano: 2016-09-28 15:16:48 Zgłoś nadużycie
Anonim
Wizyta w sex shopie to żaden wyczyn :) Nie ma co się ceregielić tylko jak potrzebujesz to idziesz kupujesz i tyle. Sklep jak każdy inny. Można liczyć na profesjonalną obsługę. Jak coś budzi moją wątpliwość i muszę to obejrzeć to idę do jakiegoś warszawskiego sklepu np. przy rondzie ONZ a jak wiem konkretnie co chcę kupić to sklep online np. www.figlarni.pl
Dodano: 2016-03-12 18:14:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zainteresowanym zakupem jakiegoś gadżetu erotycznego polecam sex shop http://sexshop112.pl/ Cenię go sobie za dyskrecję i niskie ceny.
Dodano: 2016-03-11 16:35:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×