Mity dotyczące kobiecego ciała podczas seksu

Kobiece ciało to absolutnie jedna z najbardziej fascynujących rzeczy na świecie. Zwłaszcza jeśli chodzi o układ rozrodczy. Oto ciekawostki o zdrowiu seksualnym i kilka mitów, które z pewnością Cię zaskoczą!

iStock-487691394.jpg

Mit #1 Kobiety nie można doprowadzić do wytrysku

Ludzie, którzy zostali obdarzeni łechtaczkami i pochwami mają zdolność wytrysku podobnie, jak ci, którzy posiadają męskie narządy płciowe. Ma to sens, ponieważ ciała ludzkie są do siebie niesamowicie podobne. Podczas szczytowania po namiętnym seksie kobieta może nawet nie zauważyć, że doszło do wytrysku, zakładając, że jest to w ogóle niemożliwe.

Mit #2 Kobiecy wytrysk poprawia jakość seksu

Choć można przypuszczać, że żeńska ejakulacja podczas współżycia jest wspaniałym naturalnym nawilżeniem, w rzeczywistości może powodować nieprzyjemne tarcie. Owszem kobieta może zauważyć, że nagle stała się niesamowicie wilgotna, jednak coś zaczyna działać nie tak. Wszystko dlatego, że wytrysk ma podobną strukturę do wody. Próbowałaś kiedyś uprawiać seks w wodzie lub pod prysznicem? Zmniejsza natężenie poślizgu seksualnego. Jeśli podczas seksu zauważysz, że z wilgotnością wszystko w porządku, ale poślizg zmienił się diametralnie, możesz być pewna, że to najprawdopodobniej wskaźnik zaspokojenia seksualnego.

Mit #3 Orgazm waginalny i orgazm łechtaczkowy są zupełnie różne

Traktowani tych dwóch orgazmów, jako dwie osobne rzeczy jest błędem. W rzeczywistości są one bardziej związane niż mogłoby się wydawać. Zanim zaczniesz się martwić, że nie jesteś w stanie osiągnąć orgazmu, musisz wiedzieć, że nie jesteś sama! Około 70 procent kobiet ma z tym problem. Seks dotyczy całego systemu, nie tylko stymulacji w pewnych obszarach. Łechtaczka to nie tylko mały guzik, który znajduje się na zewnątrz ciała i ma zdolność do powiększania się i pomniejszania. Kiedy dochodzi do penetracji pochwy, jesteś również pod wpływem pośredniej stymulacji łechtaczkowej. Niektórzy naukowcy twierdzą, iż wiele kobiet osiąga orgazm pochwowy, ponieważ zewnętrzna część ich łechtaczki jest położona bliżej pochwy, co w rezultacie prowadzi do osiągnięcia lepszej stymulacji.

Wszyscy mamy inne ciała. Jeśli potrzebujesz intensywniejszej stymulacji łechtaczki, specjaliści zalecają wprowadzenie do sypialni zabawek erotycznych. Niezależnie od potrzeb, pamiętaj, że w żadnej z wyżej wymienionych sytuacji, nie powinnaś czuć się zakłopotana.

Zdjęcie: iStock

Źródło: popsugar 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Wtorek 18.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Zapraszam do bardzo ciekawego badania dotyczącego cech temperamentu oraz otwartości na doświadczenia seksualne.

Jest do badanie naukowe przeznaczone na potrzeby pracy magisterskiej.

https://goo.gl/forms/PQ5Q0BSvSsjXIQGF3
Dodano: 2017-05-16 13:43:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×