Oto seks pozycje, dzięki którym schudniesz!

Można grymasić przed pójściem na siłownię, ale kiedy w grę wchodzi akrobatyczny seks, sprawa zaczyna nabierać zupełnie innego koloru. Podczas półgodzinnego, intensywnego seksu można spalić ponad 200 kalorii! Łącząc swoje życie seksualne z treningiem, który normalnie wykonałabyś na siłowni, zaoszczędzisz czas, a wprowadzając w życie nowe pozycje, zachwycisz swojego partnera! Zatem do dzieła! Oto lista pozycji, które najskuteczniej spalają kalorie i rzeźbią poszczególne partie ciała!

iStock_46014364_SMALL (1).jpg

POMPKI NA PIESKA

Kto powiedział, że seks działa tylko na dolne partie ciała? Połóż się w poprzek łóżka tak, aby ramiona dotykały podłogi i podpierały połowę Twojego ciała. W tej sytuacji Twój partner klęka za Tobą na łóżku i dzięki temu stwarzacie sobie możliwość dogłębnego zbliżenia. Ta sekspozycja powtarzana regularnie, wyrzeźbi Twoje ramiona i wysmukli mięśnie pleców.

NAMIĘTNIE

Ta pozycja jest podobna do pozycji na misjonarza, jednak w tym przypadku Twoje nogi są skierowane ku głowie partnera, tworząc literę V. Dolna cześć pleców powinna być lekko podniesiona ku górze. Łydki oprzyj o ramiona partnera. Taka figura z pewnością uszczęśliwi Twój punkt G, a Twoje uda i pośladki zaczną nabierać atletycznego kształtu i pozbędą się cellulitu.

TWARZĄ W TWARZ

To, że obydwoje leżycie, zwróceni twarzą w twarz ku sobie nie oznacza, że figura ta nie przyniesie pożądanych efektów zarówno upragnionej kulminacji seksualne, jak i spalania kalorii. Połóż partnerowi jedną nogę na biodrze. Napinaj swoje pośladki w odpowiedniej częstotliwości. Obydwoje osiągniecie najwyższy poziom rozkoszy, a Twoja pupa już wkrótce zmieści się w Twoje ulubione spodnie.

SPIRALA

Ta pozycja z pewnością nie jest dla osób o słabym sercu, ale jeśli nie boisz się podejmować nowych wyzwań, zobaczysz, że będzie to interesująca i przyjemna przygoda, ale także intensywny trening. Owiń nogi wokół jego bioder i podskakuj rytmicznie. Utrzymanie odpowiedniego rytmu w tej pozycji może wydawać się trudne, dlatego kluczowe w tym przypadku jest pamiętanie o mocno zaciśniętych nogach oraz ramionach, które powinny stworzyć coś, co zadziała na zasadach dźwigni.

SIAD PŁASKI

Usiądź na partnerze z wyprostowanymi nogami tak, aby Wasze twarze były zwrócone ku sobie. Pozycja ta zmusi Twoje mięśnie ud do wytężonej pracy. Jeśli okaże się zbyt trudna, nie bój podeprzeć się na jednej nodze, klękając na kolanie.

NA DESER

Oprzyj swoje ręce na stole i pochyl tak, aby Twoje ciało tworzyło kąt porosty. Chodź pozycja ta wydaje się być klasykiem znanym od wieków i wygląda jak niewymagająca zbyt dużego wysiłku zaraz zdradzimy Ci, w czym tkwi szkopuł. Kiedy dojdzie do zbliżenia, podnieś pięty do góry, sprawi to, że Twoje łydki będą intensywnie pracowały. Jeśli Twój partner jest od Ciebie wyższy, ułatwisz mu również dostęp do najcenniejszych miejsc rozkoszy

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Poniedziałek 07.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Amukina
My pozycje róźne wypróbowujemy z filmików. Ostatnio sporo na http://www.filmyporno.tv/ oglądamy bo super stronka, i nie narzekamy na brak seksu
Dodano: 2016-12-02 22:31:56 Zgłoś nadużycie
Galicka O.
jak wy chcecie takiego seksu żeby schudnąć, to on musi sporo poonad pół godziny trwać..to jeszcze przy okazji kupcie facetowi iqman, bo w połowie mu oklapnie i nici z waszego zrzucania nadwagi ;)
Dodano: 2016-11-08 14:18:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jeżeli zamierzasz się odchudzić sprawdź działanie Piperine Burner ja schudłam na tym 8 kg w 2 miesiące.
Dodano: 2016-11-07 13:09:29 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Zajęcia fitness – na jakie się zdecydować?

    Zajęcia fitness

    Wszelkie ćwiczenia fizyczne są dużo bardziej skuteczne, gdy sprawiają nam radość i nie kojarzą się z przykrym obowiązkiem, a wyczekiwaną rozrywką. Na jaką formę wysiłku fizycznego… czytaj więcej

  • Schudnij raz na zawsze!

    Efekt jojo

    Dieta wiąże się z wyzwaniami nie tylko w okresie jej trwania. Kiedy osiągniesz już wymarzoną sylwetkę, nie zapominaj, że dieta była tylko pierwszym etapem na drodze do osiągnięcia pełni… czytaj więcej