Sprawdź, czy jesteś sapioseksualna

Umawianie się z inteligentnym mężczyzną jest dla sapioseksualnych kobiet najgorętszą rzeczą na świecie. Według nich ma nic bardziej seksownego niż męski intelekt. Coraz więcej osób na świecie zaczyna identyfikować się, jako sapioseksualne. Zobacz, czy jesteś jedną z nich!

iStock-4958387921.jpg

Termin "sapioseksualny" pojawił się kilka lat temu i od kiedy jeden z portali randkowych wprowadził możliwość wyboru sapioseksualności, jako jednej z preferencji seksualnych, stał się szalenie modny. Sapioseksualny to „uznający inteligencję i umysł za najbardziej podniecające atrybuty u potencjalnego partnera”. Ty też dostajesz gęsiej skórki, kiedy staje przed Tobą inteligentny mężczyzna? Sprawdź, czy jesteś sapioseksualna!

Gra wstępna

Jeśli uważasz, że dowcipne przekomarzanie się jest najbardziej podniecającą grą wstępną, szukaj inteligentnego mężczyzny. To u jego boku odnajdziesz prawdziwe szczęście. Seks z mężczyzną dopasowanym do Ciebie intelektualnie będzie nieziemski!

Randka

Od lat śnisz o randce w bibliotece wypełnionej książkami i zalotnymi spojrzeniami między półkami? Niezależnie od tego, czy Twój wybranek preferuje literaturę faktu, powieści czy poezję będziesz w siódmym niebie. Takiemu facetowi nigdy nie kończą się tematy do rozmowy, a dodatkowo nie przytłacza go Twój złożony intelekt. Zamiast mówić „za dużo myślisz”, mówi „ciekawe, powiedz mi więcej”.

Uczucia

Wiesz, że mądrość nie oznacza wyłącznie oczytania. Zależy Ci również na inteligencji emocjonalnej potencjalnego partnera. Tacy mężczyźni perfekcyjnie odczytują uczucia i potrafią reagować na nie odpowiednio.

Praca

Nie robią na Tobie wrażenia list motywacyjny i curriculum vitae. Jesteś zachwycona, kiedy mężczyzna o nich nie wspomina ze względu na wrodzoną skromność (choć tak naprawdę ma się czym pochwalić!).

Rozmowa

Kręci Cię jego umiejętność rozmowy zarówno z Twoim kilkudziesięcioletnim dziadkiem, jak i młodszym bratem. Czujesz, że możesz mieć do niego pełne zaufanie w kwestii komunikacji z Twoją rodziną i przyjaciółmi. Wiesz, że odnajdzie się w rozmowie o nowinkach sportowych, jak i o sytuacji na bliskim wschodzie.

Wiadomości

Możesz wymieniać z nim seksowne wiadomości, wypełnione fantastyczną interpunkcją. Nie potrzebujecie śmiesznych ikonek na końcu każdego zdania, aby wyrazić, co czujecie.

Kino

Na pierwszy film idziecie dopiero po kilku miesiącach trwania związku. Nie dlatego, że nie lubicie kina, ale dlatego, że macie tyle wspólnych spraw do omówienia, że Wasze randki mogłyby trwać wiecznie i nigdy nie są nudne.  Jeśli postanowicie, że chętnie obejrzycie film, jest to klasyka gatunku, a nie kolejna część "Szybkich i Wściekłych".

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Piątek 27.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×