Zobacz, co mówią o Tobie fantazje erotyczne cz.2

Fantazjujesz o agresywnym seksie lub o zrobieniu tego w miejscu publicznym? Zobacz, co mówią o Tobie Twoje sny erotyczne!

iStock_83051343_SMALL (1).jpg

ROMANTYCZNY SEKS

Nie ulega wątpliwości, że fantazje o romantycznym seksie miewają kobiety, które są motywowane przez miłość, a nie seks i mają tendencje do bycia konserwatywnymi w łóżku. Nawet jeśli nie masz okazji na romantyczny seks w rzeczywistości, zdecydowanie jesteś osobą, która nie potrafi oddzielić seksu od miłości.

UWODZICIELSKI PRAWICZEK

Zawsze pamięta się pierwszą osobę, z którą uprawiało się seks. Kobiety, które lubią być w centrum uwagi lubią fantazjować na ten temat. Jeśli ktoś nie robił czegoś wcześniej, możesz nauczyć go wszystkiego, czego do tej pory sama się nauczyłaś. Taka osoba zamiast krytykowania Twojej techniki będzie wdzięczna za to, że dzielisz się z nią swoim doświadczeniem oraz wiedzą na temat niegrzecznych pozycji seksualnych. Taki sen może oznaczać również, że w realnym życiu czujesz się seksualnie niespełniona.

SEKS W MIEJSCU PUBLICZNYM

Oznacza chęć bycia podziwianą. Ludzie, którzy we śnie mają przyjemność patrzeć na Ciebie podczas seksualnych wzniesień, są zachwyceni Twoimi umiejętnościami i oddaliby wszystko, aby być na miejscu osoby, która dzieli z Tobą te zatrważająco przyjemne chwile. Drzemie w Tobie prawdziwa buntowniczka, ponieważ doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że w realnym życiu jest to zakazane.

SEKS Z OBCĄ OSOBĄ

Jeśli nie znasz osoby, z którą we śnie uprawiałaś seks, oznacza to, że w realnym życiu możesz pożądać zbliżeń bez ponoszenia konsekwencji. Czujesz, że raz na jakiś czas chciałbyś przeistoczyć się, w kogoś innego niż jesteś na co dzień. Pragniesz seksu bez emocji, usprawiedliwionego czysto egoistycznymi pobudkami fizycznymi. Kobiety fantazjujące o seksie z obcymi mężczyznami, którzy są dużo starsi, prawdopodobnie zmagały się z problemami z ojcami. Najczęściej obce osoby w naszych snach są anonimowe, więc nie ma szans na kontakt wzrokowy, a to kolejna droga do tego, aby spełnić swoje fizyczne zachcianki, których nie można zakosztować w rzeczywistości.

SEKS Z KIMŚ DUŻO STARSZYM LUB MŁODSZYM

Uprawianie seksu z kimś młodszym we śnie to najczęściej chęć udowodnienia sobie własnej atrakcyjności. Fantazjowanie o zbliżeniu z kimś starszym funkcjonuje na podobnych zasadach, ale z małymi różnicami. Zazwyczaj w społeczeństwie osoby starsze są uznawane za te mądrzejsze, bogatsze, bardziej inteligentne i wyrafinowane.  

FANTAZJE O BICIU

Jeśli fantazjujesz o byciu bitą podczas seksu, najprawdopodobniej w realnym życiu marzą Ci się sceny rodem z sypialni Christiana Greya. Jest to również odzwierciedlenie biologicznych uwarunkowań ludzkich. Agresja jest powszechna w świecie zwierząt. Niektóre samice owulują tylko wtedy, kiedy są gryzione przez samców. Być może podświadomie odczuwasz, że powinnaś zostać ukarana za coś, czego nie powinnaś robić.

JESTEŚ SUPER SEKSOWNA, NIE MOŻNA SIĘ TOBIE OPRZEĆ

Chcesz, aby ludzie uważali Cię za atrakcyjną. Jednak, co by było gdybyś była atrakcyjna do bólu? Tak atrakcyjna, że ludzie padaliby przed tobą na kolana, prosząc o pozwolenie na seks, pocałunek lub choćby możliwość dotknięcia. Zdarza się, że powracające fantazje bycia nieodpartą to w rzeczywistości obawa, że jest zupełnie odwrotnie. W tym przypadku tego typu sny mogą odzwierciedlać niską samoocenę

Pierwszą część artykułu znajdziesz TUTAJ

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Czwartek 03.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×