Seks, który Was naprawdę zbliży!

Dobry seks, to nie tylko ten gorący i tak namiętny, że aż wijesz się z rozkoszy. Czasem warto jest oddać się delikatniejszym, romantycznym pieszczotom, które budują emocjonalną bliskość. Dowiedz się, jak uzyskać silny kontakt z partnerem podczas miłosnych uniesień.

Seks, który Was naprawdę zbliży!

Seks, który Was naprawdę zbliży!

Nieustanne skupianie się na technikach osiągania orgazmu może spowodować, że gubisz w seksie to co najważniejsze, czyli siebie i swojego partnera. Seks nie tylko sprawia ogromną przyjemność, ale również zacieśnia więź z osobą, którą darzymy uczuciem. Oto katalog czynności i gestów, o których warto pamiętać, by przeżyć romantyczny seks ze swoim ukochanym mężczyzną.

Przygotujcie teren. Jeśli w Waszej sypialni panuje nieład, koniecznie nad nim zapanujcie. Zamknijcie okno, by dźwięki dochodzące z ulicy Was nie rozpraszały. Zapalcie świeczki lub delikatne światło, które stworzy przyjemną atmosferę.

Rozbierzcie się nawzajem. Powoli- Ty jego, a on Ciebie. Nie spieszcie się ze zrzucaniem swoich ciuchów.

Patrzcie sobie w oczy. Spokojne spojrzenia otworzą Was na siebie i zwiększają wrażliwość.Według filozofii tantry patrzenie lewym okiem w lewe oko partnera otwiera jego "czującą" część mózgu.

Mówcie do siebie. Kiedy on mówi Ci, że Cię kocha, Ty czujesz, że mu na Tobie zależy. Dla Twojego partnera słowa są równie istotne. Mów mu jak bardzo go pragniesz i jaką przyjemność sprawia Ci jego dotyk.

Całujcie się. Namiętne pocałunki w trakcie seksu podkręcają atmosferę. Pozwolą Wam skoncentrować się na sobie i wzmocnią pożądanie.

Zastygnijcie w bezruchu. W jakiejkolwiek pozycji przestańcie na moment poruszać biodrami. Możecie na siebie patrzeć, mówić i dotykać się. Atmosfera zrobi się na tyle gorąca, że gdy znów zaczniecie się poruszać, totalnie odlecicie!

Trzymajcie się mocno. Tuż przed orgazmem obejmijcie się silnym uściskiem. Kiedy szczytujecie tracicie kontakt z rzeczywistością, dotyk ciał przypomni Wam, że jesteście tu razem. A po wszystkim głaszczcie się delikatnie i zaśnijcie w pozycji na łyżeczkę.Dodał(a): Martyna Matysiak , Piątek 10.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×