Seks oralny tylko z prezerwatywą!

Każda z nas wie, że uprawiając seks analny i waginalny z różnymi partnerami trzeba się zabezpieczać używając prezerwatywy. Ale nie wszyscy wiedzą że powinno się jej używać też w trakcie seksu oralnego. Leży to w interesie zarówno osoby, która w czasie stosunku jest stroną bierną jak i od tej, która jest stroną czynną.

Seks oralny tylko z prezerwatywą!

Większość bakterii i wirusów, które wywołują niebezpieczne choroby (np. HIV) przenosi się poprzez wymianę płynów ustrojowych. W momencie kiedy Twoja ślina łączy się z płynami ustrojowymi (np. spermą) partnera,który jest nosicielem wirusa HIV, możesz się zarazić. Do zakażenia HIV dochodzi w wyniku kontaktu człowieka z każdym płynem ustrojowym, w którym znajdują się zainfekowane wirusem komórki.

Bariery mogą być seksi!

Wierzcie lub nie, ale uprawianie satysfakcjonującego seksu oralnego z  prezerwatywą jest możliwe! Wszystko zależy od komunikacji pomiędzy partnerami i nastawienia. Jeżeli spojrzysz swojemu partnerowi głęboko w oczy i powiesz, że zaraz przeżyje najlepszy sex oralny swojego  życia, ale chcesz to zrobić z prezerwatywą, raczej nie będzie długo protestował.

Oczywiście przez prezerwatywę doznania są mniej intensywne, ale zawsze możesz grać też na innych zmysłach swojego partnera, np. stymulować również inne części jego ciała.


Komunikacja przede wszystkim!

Pamiętaj, żeby o zabezpieczeniu porozmawiać ze swoim partnerem wcześniej. Nie czekaj do ostatniej chwili kiedy „to” ma się już wydarzyć. Twój partner może poczuć się zaskoczony i cała podniecająca atmosfera, którą zbudowaliście wcześniej, pryśnie jak bańka mydlana.
Jeżeli powiesz  partnerowi o zabezpieczeniu dużo wcześniej, będzie miał czas na to, aby się do takiego seksu przygotować.
Źródło: mypleasure.com

Przeczytaj również:

Kobiecy wytrysk

Gdzie najwięcej zapłacimy za sex?Dodał(a): Olga Wap , Czwartek 11.08.2011 (aktualizacja: 2011-08-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
dariaewaagata
Desire - trafniej się nie da :)
Dodano: 2013-02-10 17:12:31 Zgłoś nadużycie
marrika2
jest ryzyko owszem, ale bardzo małe
Dodano: 2013-01-25 01:14:36 Zgłoś nadużycie
Zimna
Zgadzam się z przedmówczynią :D
Dodano: 2011-08-25 21:10:59 Zgłoś nadużycie
Desire
Seks oralny z prezerwatywą to jak lizanie lizaka przez papierek -.-
Dodano: 2011-08-18 11:47:29 Zgłoś nadużycie
passionfruit
yhm
Dodano: 2011-08-12 07:08:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×