Czy facet, który zdradził, zrobi to ponownie?

Faceci czasami zdradzają, zupełnie jak kobiety. Jednak czy ten, który raz zdradził, na pewno zrobi to ponownie czy można tego uniknąć?

ThinkstockPhotos-459139537.jpg

Seks może być bardzo przyjemny, jeśli nic nam w nim nie przeszkadza i pozwala nam w pełni oddać się przyjemności. Gdy jednak usłyszysz, że facet, z którym aktualnie się spotykasz, zdradził wcześniejszą partnerkę, powinna zapalić Ci się czerwona lampka. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Ty będziesz następna. Skąd pewność, że zrobi to ponownie, jeśli będzie miał okazję?


Mężczyźni często tłumaczą się, że czuli się zaniedbani w związku albo brakowało im odwagi by zakończyć coś, co nie sprawiało, że czuli się męscy czy otoczeni uczuciem. Słuchając tego, wręcz ma się ochotę przytulić tego biedaka, któremu życie dało w kość i pokazać mu, że miłość to prawdziwa rzecz. A jednak psychologia podchodzi do tego inaczej - mężczyzna czy kobieta, którzy zdradzili raz, będą mieli ochotę zrobić to raz jeszcze. I prawdopodobnie do tego wrócą. 

Zobacz też: Zdrada kontrolowana! 


Adrenalina, która podnosi im ciśnienie podczas samego momentu zdradzania jest tak silna, że powoduje uzależnienie. Mimo tego, że wszyscy wiemy, że jest to coś złego, niepoprawnego, co zrani drugą osobę. Jednocześnie szansa na to, że w trakcie samej zdrady przejdzie im to przez myśl jest minimalna.


Poczucie bycia wolnym zachęca do ponownej zdrady, mimo wyrzutów sumienia. Przeciąganie liny i zabawa z odkryciem prawdy przez partnera to również element uzależnienia - im dłużej się udawało, tym uczucie rośnie. Według nauki, nawet ¾ osób, które doświadczyły tego uczucia, sięgną po nie ponownie.

Polecamy: Czy zdrada to tylko seks? 


Następnym razem, zamiast użalać się nad nowym kolegą, postaw się w sytuacji jego ex i przemyśl, czy na pewno opłaca się znajomość z kimś takim.


Źródło: EliteDaily

Zdjęcie: ThinkStock


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 02.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
DELIKATNA99
ja uważam że facet który zdradził, zrobi to ponownie, bo po prostu dla niego to tylko seks, i może kochać inną kobietę a sex raz kiedyś uprawiać z inną, niestety
Dodano: 2016-08-23 15:58:43 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×