Seks singielki

Żyjesz w pojedynkę. Nie ważne czy z wyboru, czy z konieczności, jesteś aktualnie bez partnera. A co z seksem? Udajesz, że ciebie ten temat w ogóle nie dotyczy? A może uprawiasz niezobowiązujący seks i jesteś przekonana, że to najlepszy sposób realizacji erotycznych potrzeb? A może polujesz na żonatych facetów i cieszysz się, że spijasz samą śmietankę z powodu bycia kobietą – wampem, a pranie męskich skarpetek to nie twoja bajka?

Seks singielki

Każdy ze scenariuszy ma swoje plusy i minusy. I nie chodzi tu o ocenianie twojej moralności, ale o zyski i straty z powodu twoich seksualnych wyborów.

Seks? Mnie te temat nie dotyczy

Jeśli tak uważasz, prawdopodobnie masz za sobą raniący związek. Ktoś, kogo kochałaś, komu zaufałaś odrzucił cię, może wcześniej zdradził, nadużył twojego zaufania. Twoje cierpienie i żałoba po stracie miłości i związku odzwierciedla się w twoim ciele. Twoje ciało zamknęło się na dotyk, odczuwanie, intymność i wszelkie doznania erotyczne. Jesteś przekonana, że nie potrzebujesz seksu, że możesz bez niego żyć. Możesz też łudzisz się, że utracony partner wróci, więc czekasz, nie w głowie ci inni mężczyźni.

1. To naturalne, że po stracie ukochanego mężczyzny, często dochodzi do stłumienia erotycznych potrzeb, ale popęd seksualny nie znika bezpowrotnie.
2. Gdy pogodzisz się z tym, że twój poprzedni związek już nie istnieje, przeżyjesz żałobę po stracie, wróci twój apetyt na seks.
3. Nie przyspieszaj tego procesu, nie decyduj się na seks z lęku, że to niezdrowe czy nienormalne, daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz, by znowu poczuć ochotę na seks.
4. Kiedy w twoim życiu pojawi się ochota i gotowość, by wejść w kolejny związek, na pewno też pojawi się pragnienie intymnych kontaktów.


Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 04.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
keczi
Taki ale seks przelotny nie wchodzi w grę a czekanie na tego właściwego to bez sensu
Dodano: 2012-10-22 09:13:17 Zgłoś nadużycie
bwg
Dokładnie.. moje ciało zamknęło się na dotyk po nieudanym związku.
Dodano: 2011-06-21 14:40:24 Zgłoś nadużycie
Marcelina 32
Co wiesz o jakości ludzkiej spermy, a czego chciałbyś się dowiedzieć? Sprawdź na http://seksbaza.com
Dodano: 2011-06-17 21:48:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×