Seks w trójkącie

Czy to normalne, że mężczyźni fantazjują o seksie w trójkącie? Czy kobieta powinna godzić się na taką formę seksu w realu?

Seks w trójkącie

Seks w trójkącie


Fantazja o trójkącie w seksie jest dość powszechną fantazją. Natomiast marzenie o czymś nie musi być równoznaczne z wcieleniem go w życie. To, że marzę o podróży na Marsa nie oznacza, że muszę zrealizować to marzenie. Jeśli oboje partnerzy mieli by ochotę na taki eksperyment, to czemu by nie. Jeśli jednak kobieta nie ma ochoty na tego rodzaju doświadczenie, to nie powinna zmuszać się do niego. Nagięcie się wbrew własnej woli doprowadza wyłącznie do niechęci, żalów i problemów w związku.

 

Jak już pisałam – marzenie to jedno, a fantazjowanie to drugie. Jeśli partnerka ma ochotę, para może wspólnie fantazjować o zaproszeniu jeszcze jednej osoby. W ten sposób oboje bawią się wymyślaniem erotycznej historii jednak bez realizacji jej.


Marta Kołacka
Ekspert MilionKobiet.pl

Marta Kołacka

seksuolog, psycholog
Przeczytaj również:

Aseksualizm u kobiet

Brak orgazmu u kobiet

Seks, który boli


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 03.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Franka29
Tu głównie chyba chodzi o ciekawość. Nie wiem czy rzeczywiście jest to taka super sprawa, no ale własnie przez to że tego nie robiliśmy, jesteśmy tego mega ciekawi. Warto też właśnie postawić na gadżety erotyczne. W internecie https://swiat-doznan.pl jest tego pełno
Dodano: 2019-01-18 09:18:11 Zgłoś nadużycie
monina22
Głównie to chyba polega na fantazji. Tak samo można poeksperymentować w łózku na inne sposoby. Takie gadżety erotyczne https://lareina24.pl też będą dobrym kierunkiem
Dodano: 2018-12-13 15:17:26 Zgłoś nadużycie
Kasandra31
W swoim życiu sporo eksperymentowałam i wiem, że seks w trójkącie smakuje wybornie. Poznałam swego czasu 2 świetnych mężczyzn na http://paylove.pl/ i było genialnie. Spełnienie totalne.
Dodano: 2015-07-29 21:29:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×