Seks wychodzi z łóżka

Macie dość rutyny w swoim życiu seksualnym i marzą się Wam nietypowe miejsca? Nie wstydźcie się tego. Przedstawiamy Wam najbardziej nietypowe miejsca na uprawianie seksu.

Seks wychodzi z łóżka

Seks wychodzi z łóżka


Wiele par ma problemy ze stagnacją w swoim życiu erotycznym. Często marzymy o zmianie jego dotychczasowego miejsca. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają takie myśli. O czym marzymy i jakie doznania wchodzą w grę?

Jeżeli boimy się opinii naszego partnera na temat marzeń o zmianie miejsca uprawiania seksu, możemy rozpocząć od prozaicznego miejsca w domu, czyli od prysznica. Jest to miejsce doskonale nam znane, a jednocześnie takie, w którym możemy wypróbować wiele nowych pozycji.

Miłośnicy wody najczęściej marzą o seksie w morzu, jeziorze, jaccuzi, czy basenie. Osoby, które wybierają takie miejsca zazwyczaj dodają, że nie jest dla nich istotny fakt, czy są sami, czy otoczeni obcymi ludźmi. Na pewno seks przy obcych osobach wzmaga adrenalinę. Zatem co z romantykami? Romantycy zachwalają uprawianie miłości przy blasku księżyca, na plaży, lub w morzu.

Dla osób szukających mocnych wrażeń na pewno sprawdzi się seks w wagonie. Oprócz adrenaliny wywołanej ekstremalnym miejscem, obecnością obcych osób, dodatkowym atutem jest stukot i delikatne wibracje podczas jazdy. Fani motoryzacji najczęściej myślą jednak o wnętrzu samochodu, lub jego masce.

Bardzo często w głowie rodzi się pomysł seksu w lesie, jednak tutaj może pojawić się problem np. kleszczy. Czy to znaczy, że nie możemy się na niego skusić? Wcale nie. Dobrą alternatywą jest wyszukanie altanki, czy chatki. Ambona myśliwska też wydaje się dobrym rozwiązaniem.

A co powiecie na dach? Seks na dachu daje poczucie wolności, większego oderwania od życia codziennego, a na dodatek jest intymnie, bez świadków i wokoło mamy piękne widoki.

Jednak często pojawia się wstyd, opinia partnera, czy znajomych. Nie wstydźmy się własnych potrzeb. Może warto poeksperymentować.

Czy jesteście zwolenniczkami nietypowych miejsc? Macie jakieś inne ulubione?


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ThinkstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 18.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×