Seks z hydraulikiem

Kochałaś się ze swoim partnerem. Było…, no cóż, zwyczajnie, bez ekscesów, trochę monotonnie i mogło być lepiej. Za to kiedy on już smacznie pochrapywał na swojej połówce małżeńskiego łoża, ty… uprawiałaś seks z hydraulikiem. Nie dosłownie, rzecz jasna, ale w swoich fantazjach. Hydraulik miał piękne dłonie i zmysłowe ciało. Robiliście takie rzeczy, że na samą myśl oblewa cię fala pożądania. Teraz czujesz się winna.

Seks z hydraulikiem

Jak często miewasz fantazje erotyczne? Tylko nie oszukuj, że kochasz swojego partnera, że wasz seks jest tak cudowny, że ani ci w głowie inni mężczyźni. To zupełnie nie o to chodzi. Fantazje erotyczne są jak wyszukane przyprawy do wyśmienitego obiadu. Oczywiście możesz stołować się w barze, albo firmowym bufecie, głód zaspokoisz, ale co z apetytem, który wymaga bardziej wyrafinowanej oprawy?

Nam – kobietom przez całe wieki nie przyznawano prawa do erotycznych fantazji. Męskie fantazje, nawet te najbardziej "świńskie" były ok., ale kobieta, która w marzeniach kochała się z księdzem, listonoszem, czy obydwoma na raz, uznawana była za, co najmniej, rozwiązłą. A tymczasem z badań specjalistów od u wynika, że 97% kobiet miewa liczne, niezwykle zmysłowe i rozbudowane fantazje erotyczne. I nie ma w tym niczego złego. To właśnie one pozwalają nam sprytnie oszukać, spętaną surowym wychowaniem i konwenansami, świadomość i dotrzeć do wyuzdanej i wolnej od zakazów podświadomości.

Fantazje erotyczne uświadamiają nam nasze pragnienia, seksualne apetyty, tęsknoty i zwykłe, fizyczne potrzeby. Nie są wymierzone przeciwko naszemu partnerowi, czy związkowi, ale działają na usługach naszego libido – potężnej energii seksualnej. Kobiece fantazje to małe dzieła, pełne mistrzostwa. Z detalami opisujące szczegóły intymnego zbliżenia; zachowania obydwojga kochanków, miejsce i sposób, w jaki to robią, a także, krok po kroku sytuację, która doprowadziła do zbliżenia. Niejeden twórca filmowego scenariusza by nam pozazdrościł. W erotycznych fantazjach kobiecych może zdarzyć się naprawdę wszystko. I o to chodzi.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 24.06.2011 (aktualizacja: 2011-06-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
no name
No no no :)
Dodano: 2011-06-25 23:03:13 Zgłoś nadużycie
nana27
:)
Dodano: 2011-06-24 13:04:05 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×