Seks z kobietą? Czemu nie

Niejeden mężczyzna fantazjuje o tym, by wylądować w łóżku z dwiema kobietami. Kobiety są w tych fantazjach bardziej powściągliwe. Czasem jednak takie pragnienie doświadczenia rozkoszy w ramionach innej kobiety odzywa się, nawet jeśli wcześniej nie zdawały sobie z tego sprawy. Wystarczy tylko odpowiedni impuls.

Seks z kobietą? Czemu nie

- Spotkałam kiedyś kobietę, która mnie zafascynowała. To było silniejsze ode mnie. Nie próbowałam walczyć, poddałam się temu. Pokazała mi niewykorzystany dotąd potencjał  mapy erogennej. Nie musiałam nic mówić, wszystko wiedziała – jak dotykać, jak całować. Wiem, że nigdy żaden mężczyzna nie da mi tego, co kobieta. A ona okazała się nie tylko idealną kochanką, ale też bratnią duszą. Niestety, nasze drogi się rozeszły, ale nigdy jej nie zapomnę – wspomina Sylwia.

Ona 32 lata i on 36 lat zamieścili ogłoszenie w sieci, że poszukują kobiety do trójkąta. Nie musieli długo czekać na odpowiedzi. Wymienili się doświadczeniami i zdjęciami. Już mają swoją faworytkę, z którą szykują się na upojny wieczór. Oboje mają duży temperament i lubią eksperymenty. - Kiedyś już próbowaliśmy zabawy w trójkącie, w konfiguracji 2 m i k, ze znajomym. Spodobało nam się i mamy apetyt na więcej, ale teraz postanowiliśmy, że będzie to kobieta. W przyszłości chcielibyśmy się wybrać na imprezę dla swingersów – planują.

Nie wszystkie pary jednak są tak otwarte, by dzielić się sobą z innymi i wcielać w życie tak odważne erotyczne scenariusze. Nie mają na to ochoty albo boją się o stabilność związku. Więc może czasem fantazje powinny jednak pozostać w wyobraźni?

Realizacja planów powinna wynikać z chęci obojga partnerów. Czasem ludzie godzą się dla świętego spokoju, dla dobra związku, chociaż wcale im to nie odpowiada. Niektórzy nie odnajdują się w roli obserwatora seksu swojego partnera/partnerki z kimś innym, innych to podnieca. Szczególnie trudne są sytuacje, kiedy intymność pary jest właśnie dzielona z osobami trzecimi. To może być dla związku próba nie do przejścia. Zgoda na wzięcie udziału w grupowym seksie może na zawsze zniszczyć to, na co pracowało się latami. Warto zastanowić się, czy oboje partnerzy są gotowi na decyzję, która może mieć nieodwracalne skutki.

Kinga i Gośka poznały się na imprezie. - Gośkę przyprowadził mój kolega gej. Od samego początku, kiedy nas sobie przedstawiał, zauważyłam, jak na mnie patrzy i poczułam się nieswojo, ale było to przyjemne, bo inne. Coś zaiskrzyło – wspomina Kinga. –Wiedziałyśmy o swoim istnieniu z opowiadań, tylko nie miałam pojęcia, że ona interesuje się kobietami. Zaczęło się od wymiany spojrzeń, a potem było coraz bardziej gorąco. Kusiła mnie ciekawość seksu, który gdzieś czekał na końcu tej drogi – wyznaje. Ta fascynacja, która zaczęła się przypadkiem, trwa już kilka miesięcy.

- Jestem bi i mojego chłopaka strasznie kręciła myśl o trójkącie. Kiedyś zafundowałyśmy mu pokaz naszych pieszczot, a potem pozwoliłyśmy mu dołączyć. Facetów to niesamowicie podnieca, a ja chciałam mu sprawić miłą niespodziankę – opowiada Paula. - Głos w tej sprawie najczęściej zabierają kobiety, które nigdy nie przeżyły seksu z drugą kobietą. I w dodatku najgłośniej krzyczą. Ci, którzy lubią eksperymenty i tak będą robić to, na co mają ochotę, a nie każdemu musi się to podobać – oburza się.

Często mówi się, że biseksualistki są gorzej postrzegane, bo jako że pociągają je obie płcie, mają skłonności do zdrady. – Bałabym się związać z bi, bo nigdy nie miałabym pewności, czy nie zostawi mnie dla jakiegoś faceta, a to byłby dla mnie cios w plecy. Kobiety bi najczęściej szukają po prostu ucieczki od rutyny, chwilowej odskoczni od relacji z mężczyzną, a ja nie chcę być niczyją zabawką – mówi Sylwia.

W najmniej spodziewanym momencie może coś zaiskrzyć. Wydawać by się mogło, że każdy zna się na wylot i jest w stanie wyczuć swoje reakcje, a jednak czasem staje bezradny w obliczu tego, co go spotka. I poddaje się.Tekst: Magdalena Zgud

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Redakcja , Piątek 04.03.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
nocte ebrius
W stałym związku, nie zgodziłabym się na takie rozwiązania... nie, to nie dla mnie.
Dodano: 2011-05-30 18:08:36 Zgłoś nadużycie
piicia
To o czym piszą te kobiety jest straszne. Jak można zbudować zaufanie w związku jeżeli pozwala się na seks z drugą kobietą lub drugim mężczyzną? Eksperymenty tego typu niszczą związki i ludzi. Jak można po tym ufać? To straszne. To doprowadzi do tego, ze zdrada jest zupełnie normalna. Raz się na to pozwala innym razem ma się poczucie że już nie trzeba pytać. A kobiety bi są dużo bardziej niebezpieczne dla stałości związku. W dzisiejszych czasach moralność ludzi sięga dna.
Dodano: 2011-04-28 18:03:10 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×