Dlaczego seks po 30-stce jest najbardziej satysfakcjonujący?

Wydaje CI się, że im młodsza jest kobieta, tym więcej w niej namiętności? To nieprawda! Dlaczego to właśnie po 30-stce zaczynamy cieszyć się seksem?

sekspo30.jpg

Seks jest cudownym doświadczeniem w każdym wieku, jednak to właśnie po 30-stce kobiety stają się najlepszymi kochankami... Dlaczego? W tym wieku jesteśmy w pełni świadome swojego ciała i jego największych zalet. O wadach w tym czasie zazwyczaj po prostu zapominamy. Wiemy, że pewnych rzeczy nie da się zmienić, dlatego lepiej się z nimi pogodzić, zamiast tracić czas i nerwy. Większość z nas najbardziej docenia w sobie świadomą, dojrzałą kobietę... i to widać! Mężczyźni z kolei uwielbiają pewne siebie kochanki. 

Wpływ na nasze "łóżkowe umiejętności" ma również znajomość własnego ciała. W przeciwieństwie do dwudziestolatek, wiemy, co sprawia nam największą przyjemność i nie zawsze potrzebujemy do tego towarzystwa ukochanego. Umiejętność samodzielnego rozbudzenia swoich zmysłów jest bardzo seksowna dla Twojego partnera! 

Im jesteśmy starsze, tym rzadziej używamy seksu niczym narzędzia negocjacji w związku. Rozumiemy, że bliskość fizyczna wynika z dobrej relacji z partnerem, nie na odwrót. Nie wierzymy w mity dotyczące seksu i wiemy, że nie ma czegoś takiego jak "seks na zgodę". Dlatego każdy stosunek jest dla nas przypieczętowaniem więzi łączącej nas z partnerem. Idealny stosunek wynika również z dobrego wyczucia własnego ciała. Kiedy zaczynamy uprawiać seks jako nastolatki czy młode kobiety, niekoniecznie musimy posiadać taką umiejętność. Mimo że w wieku dwudziestu-kilku lat jesteśmy piękne, a nasze ciała wyjątkowo jędrne, nie umiemy odpowiednio zaprezentować swoich wdzięków.  

Trzydziestoletnie kochanki to świadome swoich potrzeb kobiety, dla których bardzo ważna jest także gra wstępna. Im dłużej trwa, tym lepiej- w tym wieku niczego nie trzeba sobie udowadniać. Sam stosunek nie jest tak ważny, jak bliskość partnera.

Dlatego, Drogie Dziewczyny, nie bójcie się pierwszych zmarszczek! Okazuje się, że wszystko ma woje zalety...

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 23.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Po 30stce to jeszcze mi się chciało harcować ale przy menopauzie to już mi kompletnie ochota odeszła. Poprawiło się dopiero jak zaczełam brać tabletki ligunin termostop. Są bez recepty a naprawdę pomagją
Dodano: 2017-07-27 17:22:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×