Sennik erotyczny


Senne orgie

Sennik erotycznyŚnią ci się orgie seksualne albo inne wyuzdane sceny, w których bierzesz udział. Czasem sennym kochankiem jest twój chłopak, najczęściej jednak są to zupełnie nieznane osoby. W tych snach dzieją się niesamowite rzeczy, prawdziwie dzikie i ostre, których być może nigdy nie przeżyłaś na jawie. Rano budzisz się podniecona, ale też czujesz się nieswojo, wstydzisz się tego. Zastanawiasz się, czy inne kobiety też mają takie sny. Nie wszystkie, ale wiele kobiet prawie każdej nocy oddala się do swojego sennego haremu, by robić tam mnóstwo ekscytujących i wspaniałych rzeczy, na które nie pozwoliłyby sobie na jawie!

Częste sny erotyczne to "problem" kobiet, które mają bardzo gorący temperament i... mało możliwości przelania tego ognia na kogoś w realnym świecie, we własnej sypialni. Czyli albo są samotne, albo mają partnerów ze znacznie mniejszym apetytem na igraszki w łóżku, albo ci partnerzy są tak mało pomysłowi i podniecający w trakcie zbliżenia, że zostaje już tylko sen...W skrajnych przypadkach seksuolodzy mówią nawet o tzw. zespole demona nocy. Niektóre panie co noc nawiedzane są przez niezwykle realistyczną fantazję, w której występuje wciąż ten sam mężczyzna. Setki lat temu, jeśli to się wydało, takie kobiety były palone na stosach – wszyscy uważali, że w snach odwiedza je diabeł. Dzisiaj... cóż, dzisiaj – jeśli męczą cię ogniste sny, a w twojej sypialni panuje przeraźliwy chłód – zastanów się, co z tym zrobić. Jesteś warta tego, by twoje potrzeby seksualne były zaspokojone na jawie! A w snach możesz spotykać motylki, kwiatuszki i przeżywać inne, zupełnie niewinne historyjki.

Nocna sadystka

W snach zmuszasz swojego męża do seksu. Jesteś wobec niego zła i bezwzględna, przeklinasz, straszysz go. Właściwie znęcasz się nad nim oraz bijesz, drapiesz i gryziesz go, gdzie popadnie. Zastanawiasz się, czy to normalne, że nocą włącza ci się w głowie takie hard porno. W życiu jesteś raczej spokojna, nie musisz dominować. Jeśli pojawia się taki sen, to znak, że w waszym życiu partnerskim – nie tylko seksualnym – coś skrzypi. Na tyle,że masz ochotę poniżyć swojego partnera, sprawić mu ból, i dlatego robisz to we śnie. Jest w tobie dużo agresji, złości, być może żalu i rozgoryczenia, i nie potrafisz rozładować ich na jawie, a szkoda. To, co najpierw pojawia się w postaci snu z gwałtem, wcześniej czy później odbije się także na innej dziedzinie waszego życia, już na jawie.

Zastanów się, co jest powodem złych emocji. Spróbuj porozmawiać z partnerem o tym, co się między wami dzieje. Może nawet po-myśl o konsultacji z psychoterapeutą. Jeśli natomiast takie sny towarzyszą ci prawie od początku waszego związku, to prawdopodobnie znak, że masz kompleksy wobec partnera, czujesz, że mu w czymś nie dorównujesz, że on cię przerasta, i źle ci z tym. Popracuj nad swoją zaniżoną samooceną – fantazje o gwałceniu partnera zawsze są przejawem niskiego poczucia własnej wartości.

Tekst: Jagna Kaczanowska

Przeczytaj również:

Od stóp do głów

Seks z hydraulikiem


Dodał(a): Olga Wap , Środa 17.08.2011 (aktualizacja: 2011-08-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Abrakadabra
Już działa! Jedyne takie, niepowtarzalne miejsce, gdzie żaden temat nie stanowi tabu! Gdzie możesz poznać nowego faceta albo dziewczynę! A może po prostu chciałabyś zarobić 2000 zł w jeden wieczór i to nawet nie wychodząc z domu! To wszystko i jeszcze więcej odnajdziesz na:

http://sexycity.pl/polecam/82
Dodano: 2011-12-16 22:17:56 Zgłoś nadużycie
paula2509
oj miałam wiele razy miłe sny;)
Dodano: 2011-08-25 16:46:39 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×