Skazana za... głośny seks!

Jak widać, za uprawianie miłości też można ponieść karę...

Skazana za... głośny seks!

Słyszy się o sprawach sądowych za zabójstwa, napady, kradzieże, przemoc itd. ale za zbyt głośne uprawianie seksu? Przyznacie chyba, że to niecodzienne. Jednak w Wielkiej Brytanii właśnie taki zarzut postawiono 23-letniej Gemmie Wale z miejscowości Small Heath. Co więcej, kobieta została skazana!

Zobaczcie także: 3 pozornie dziwne rzeczy, które zapewnią Ci jeszcze lepszy seks

Jak do tego doszło? Otóż to nie pierwsza sprawa tej Brytyjki. W styczniu, sąd zakazał jej głośnego krzyczenia w czasie seksu, lecz kobieta nie umiała się powstrzymać i w maju złamała ten zakaz, przy okazji nie szanując ciszy nocnej. Dopuściła się tego ze swoim chłopakiem Waynem. W związku z tym, teraz sąd postanowił umieścić ją w więzieniu. Co prawda wyrok nie jest wysoki, bo spędzi tam tylko 2 tygodnie, ale mimo wszystko sprawa jest dość... abstrakcyjna.

Zobaczcie także: Co dzieci myślą o seksie i zajściu w ciążę?

Jakie jest uzasadnienie wyroku? Otóż sąd uznał, że zachowanie Gemmy było antyspołeczne, ponieważ krzycząc przez ok. 10 minut, dziewczyna przeszkadzała sąsiadom, co potwierdzili lokatorzy oraz zarządca budynku, w którym mieszka. Zeznając podkreślali, że dźwięki wydawane przez kobietę były nie do wytrzymania, a co najgorsze, musieli je zagłuszać np. telewizorem, ponieważ słuchały ich także dzieci.

Na wrogość sąsiadów, Gemma zasłużyła sobie także włączaniem głośnej muzyki, trzaskaniem drzwiami i głośnym wypowiadaniem przekleństw.

Co myślicie o takim wyroku?

Zobaczcie także:Źródło: Daily Mail
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 05.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×