Ta pozycja to dobra propozycja!

Tej nocy będziesz mogła wzbogacić Wasz seks o nowe, elektryzujące doznania. Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które odmienią Waszą ulubioną pozycję na pieska i zintensyfikują przeżywany orgazm. Zapraszamy do lektury!

Ta pozycja to dobra propozycja!

Ta pozycja to dobra propozycja!

Ulubioną sekspozycją par jest pozycja na pieska. W tym zestawieniu czujecie siebie mocniej i intensywniej, a wasze doznania sięgają zenitu. Pozycja na pieska zwiększa szanse na odnalezienie tajemniczego punktu G i pozwala przeżyć niesamowity orgazm. Prezentujemy kilka magicznych trików, które poprawią Waszą technikę i zaowocują jeszcze lepszym seksem.

Przejmij kontrolę. Jeśli pragniesz podkręcić atmosferę, poproś swojego partnera, by znieruchomiał, gdy jest w Tobie, a Ty zacznij kołysać biodrami w przód i w tył. Twój partner, nie będzie mógł się powstrzymać, by wreszcie wkroczyć do akcji, zagryzając wargi z pożądania.

Skrzyżuj kolana, kiedy jest w Tobie. Jego penis znajdzie się w wyjątkowo ciasnych objęciach, a Twój partner eksploduje z rozkoszy. Jeśli chcesz sprawić, by przyjemność potrwała dłużej, poproś, by nie wchodził w Ciebie zbyt głęboko.

Jeżeli chcesz zwiększyć swoją euforię, poproś, by partner pieścił Twoją łechtaczkę, w czasie zbliżenia. Dodatkowy dreszcz emocji zapewni Ci dodatek w postaci lubrykantu.

Plusem dla Ciebie w całkowitym oddaniu się rozkoszy, jest fakt, że partner nie widzi Twojej twarzy. Możesz, więc bez skrępowania robić miny na jakie masz ochotę i trochę pofantazjować.

Pozycja na pieska sprzyja dawaniu klapsów. Nie musisz do nich specjalnie zachęcać kochanka, na pewno sam wyjdzie z inicjatywą. Daj mu do zrozumienia, by zaczął delikatniej, tak by sprawdzić jakie Ci odpowiadają. 

Największą zaletą pozycji, są duże szanse na odkrycie Twojego punktu G. Unieś pupę jak najwyżej, a ramiona jak najniżej i daj się przyprawić o orgazm w najlepszym wydaniu!


Dodał(a): Martyna Matysiak , Wtorek 24.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
:( nic nowego:(
Dodano: 2012-08-27 10:44:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×