Udany seks

Trafiłaś na cudownego mężczyznę. Jest dżentelmenem, świetnie wygląda, ma pasje i dobrą pracę. Kocha Cię i dba o Ciebie, niestety czegoś mu brakuje - czułości w łóżku. Niestety zdarza się to nawet najfajniejszym mężczyznom, po prostu nie potrafią się kochać. Przeczytaj nasze porady i dowiedz się co zrobić, by wasz seks był udany.

Udany seks

Udany seks

Wielu facetów kocha się tak samo jak się masturbuje, robią to automatycznie i bez finezji. Wpływ na to mają także filmy porno, które lansują mechaniczny seks bez czułości i namiętności. Możesz jednak przejąć inicjatywę i nauczyć swojego partnera technik, które sprzyjają Twoim orgazmom.


Kontroluj sytuację pozycją na kowbojkę. W tym ustawieniu to Ty nadajesz tempo i czas trwania akcji.
W pozycji misjonarskiej i na pieska ster jest w rękach mężczyzny, więc w tym przypadku musisz przemówić. Zanim dojdzie do zbliżenia, powiedz mu, że największą przyjemność sprawia Ci, kiedy porusza się wolno. Gdy przyspieszy w trakcie, możesz go delikatnie hamować tekstem typu "Kontrola prędkości". Dzięki takiej aluzji partner nie obrazi się i nie będzie miał do Ciebie pretensji, że sugerujesz, że jest Ci z nim źle w łóżku.


Sztuka kompromisu. Tak jak niektóre pozycje sprawiają, że wijesz się z rozkoszy, tak Twój partner najlepiej szczytuje poprzez mocny seks. Czasem dla wspólnego szczęścia, daj mu więc poszaleć. Zaproponuj, że zaczniecie od Twojej ulubionej pozycji, a kiedy już osiągniesz orgazm, skończycie tak jak on preferuje.Dodał(a): Martyna Matysiak , Piątek 20.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kasandra31
Moim zdaniem udany seks jest podstawą trwałego związku. Niestety czasem coś zaczyna się psuć pod tym względem. Kiedy u mnie w pracy był trudny okres straciłam w ogóle ochotę na seks i gdyby nie Lovegra http://shop-kamagra.pl/pl/p/Lovegra/126 , obawiam się, że straciłabym mojego życia.
Dodano: 2015-09-10 17:53:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×