W którym państwie na świecie najszybciej traci się dziewictwo?

Seks przestaje być już tematem tabu w naszym społeczeństwie, a świadomość, zwłaszcza wśród młodych rośnie. Gdzie najszybciej na świecie traci się dziewictwo i jaki to wiek? Zobaczcie.

pierwszy raz.jpg

W którym państwie na świecie najszybciej traci się dziewictwo?

 

O seksie otwarcie mówi się coraz więcej. Nie jest to już z pewnością taki temat tabu jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

Nie powinien zatem dziwić fakt, że wiek inicjacji seksualnej obniżył się na przestrzeni ostatnich lat. Edukacja seksualna wciąż się rozwija, a młodzi ludzie stają się bardziej świadomi.

Ten "pierwszy raz" młodzi ludzie według statystyk, przeżywają w różnym wieku, w zależności od państwa w którym żyją. Jest to zapewne uwarunkowane kulturą i otwartością danego społeczeństwa. W jakim państwie inicjacja seksualna następuje najszybciej?

Zobacz też: 7 NIEZWYKŁYCH FAKTÓW O SEKSIE Z CAŁEGO ŚWIATA

 

Okazuje się, że krajem w którym najszybciej traci się dziewictwo jest między innymi Szwecja, Norwegia oraz Islandia. Według statystyk do pierwszego stosunku dochodzi tam w wieku około 16 lat. Ten sam wiek plasuje się także w Portugalii.

Najpóźniej do pierwszego stosunku dochodzi w Malezji, Chinach oraz Indiach. Tam do "pierwszego razu" dochodzi w wieku 22-23 lat.

Zobacz też: ULUBIONY SMAK LODÓW ZDRADZA JAKIMI JESTEŚMY KOCHANKAMI? 

A jak sytuacja wygląda w Polsce? Okazuje się, że w naszym kraju statycznie traci się dziewictwo w wieku 19 lat, a przynajmniej tak sugerują statystyki. Jak widać plasujemy się w środku światowego rankingu.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 31.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Ja mam 24 lata i nadal jestem dziewicą :( Muszę sprawiać sobie przyjemność sama :(
Dodano: 2017-12-19 23:12:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×