Wybierzcie się na erotyczną przejażdżkę

Ponad połowa par uprawia seks w samochodzie. Prezentujemy kilka nowych pozycji, które koniecznie musicie wypróbować podczas kolejnej wyprawy. Zapoznajcie się z nimi i w drogę!

Wybierzcie się na erotyczną przejażdżkę

Wybierzcie się na erotyczną przejażdżkę

Seks w samochodzie dodaje dreszczyku emocji i pikanterii w związku. Dzięki temu, że jest spontaniczny i towarzyszy mu duża doza podniecenia niezmienne zajmuje topowe miejsce wśród erotycznych fantazji. Większość z nas przynajmniej raz w życiu spróbowała chwili gorącej namiętności na przednim lub tylnym siedzeniu auta. Pozostała część być może nadrobi zaległości po przeczytaniu tego artykułu.

Na rozgrzewkę dyskretny seks oralny. Jeżeli Ty pieścisz jego, podsuńcie przednie siedzenia do przodu, a sami przejdźcie na tył pojazdu. Niech Twój ukochany zajmie miejsce na fotelu, a Ty klęknij przed nim. Gdy to on zajmuje się Tobą- usiądź przodem do niego na panelu znajdującym się między przednimi siedzeniami i oprzyj na nich dłonie. Partner ze środka tylnej kanapy będzie miał do Ciebie idealny dostęp.

Przenieście się razem na tylne siedzenie. Usiądź na udach swojego mężczyzny, obejmując nogami jego biodra. Możesz patrzeć mu w oczy trzymając się za rączki nad oknami. Druga opcja to pozycja na odwróconą kowbojkę, ręce oprzyj na przednich zagłówkach.

A teraz do przodu. Usiądź znów na panelu przodem do kierunku jazdy, odchyl się i oprzyj dłonie na tylnej kanapie. Tymczasem Twój partner powinien klęczeć na przednich siedzeniach zwrócony w Twoją stronę. Teraz wejdźcie w siebie.

Pozycja na pieska wymaga kameralnej atmosfery. Zatrzymajcie samochód gdzieś w ustronnym miejscu i otwórzcie przednie okno. Uklęknij i wychyl się przez nie do połowy, podczas gdy on niech przesunie prawe kolano na Twój fotel a lewe pozostawi na podłodze. Jeśli macie pewność, że nikogo nie ma w pobliżu, możesz krzyczeć z rozkoszy do woli. Dodał(a): Martyna Matysiak , Wtorek 07.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
barebara3
Coś na co skusić się chciałam od dawien dawna ze swoim facetem, tego lata, w cieplejszy dzień wyjechaliśmy za miasto na łono natury i powiem wam, że wrażenie jest zupełnie inne niż w ciepłym łóżku, dużo bardziej dzikie i przyejmne, jeżeli się wie jak do tego zabrać. Zapraszam do przeczytania cał. artykułu o tym ero.club/3396/sex-w-samochodzie-szukam/ bo naprawdę warto dowiedzieć sie wiecej o takiej przyjemności :)
Dodano: 2017-09-14 09:47:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×