Zabójcy seksu w małżeństwie

Wiele par po ślubie skarży się na nudę wiejącą z ich sypialni. Zastanawiają się też, gdzie podziały się dawne namiętności i motyle w brzuchu. Czy małżeństwo to koniec z ekscytującymi uniesieniami i czułymi pocałunkami?

Zabójcy seksu w małżeństwie

Zabójcy seksu w małżeństwie

Wiele par uważa swoje życie seksualne za nudne i pozbawione polotu. Skarżą się przede wszystkim na brak czasu, zmęczenie, zaangażowanie w pracę i dbanie o dom.  Bardzo często wynika to z konfliktu pomiędzy rolami jakie odgrywamy w życiu. Z jednej strony pragniemy być namiętnymi kochankami, a z drugiej zapewnić bezpieczeństwo i miłość drugiej osobie.

Kliknij i zobacz: Seks w trójkącie!

Tęsknimy za motylami w brzuchu i młodzieńczą niepewnością, jednocześnie oczekując stabilizacji, zaangażowania partnera w życie domowe. Zbyt zajęci codziennymi obowiązkami, nie wnikamy w to co żona/mąż myśli, odczuwa, tylko skupiamy się na kolejnych celach. To sprawia, że stajemy się dla siebie po prostu nudni i nieciekawi, co oczywiście przekłada się na życie seksualne.

Kliknij i sprawdź pozycję, której jeszcze nie znasz!

Atrakcyjność drugiej osoby wzrasta, kiedy dostrzegamy w niej ciekawy charakter, osobowość, pasję, a nie kurę domową, matkę, opiekunkę. 

Pożądanie jest podsycane przez dystans między partnerami, z tego wynika, że nadmierna bliskość może prowadzić do rozpadu związku. Konieczna jest specjalna przestrzeń dla seksu, niepewność, czy seks się zdarzy, czy nie. Dlatego ludzie powinni przekraczać strefę swojego bezpieczeństwa i sięgać po bardziej ekscytujące formy realizacji swojej seksualności. Zdrowa zazdrość też może być doskonałym elementem rozpalającym waszą namiętność. Jeśli tego zabraknie, takich bodźców będziemy szukać u innej osoby.

Kliknij i zobacz: seks z byłym partnerem.

Po pewnym czasie istnieje ryzyko tego, że nasz seks stanie się nudny i mechaniczny. Dzieje się tak, ponieważ zapomnieliśmy o tym czym jest przyjemność w łóżku. Celem jest tylko szybkie osiągniecie orgazmu, a nie pieszczoty i głębsze odczuwanie bodźców podczas kochania się. Najbardziej zadowoleni z życia seksualnego są ludzie, którzy cenią seks i świadomie robią dla niego miejsce w życiu.

Kliknij i zobacz, czego NIE mówić facetowi w łóżku!

ID galerii:763

Tekst: Nikola Zbyszewska

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: ThinkstockDodał(a): Nikola Zbyszewska , Poniedziałek 25.02.2013 (aktualizacja: 2013-02-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kamisia13
OSTATNIE DWA DNI
DARMOWE DOŁADOWANIE
Doładowania dowolnej sieci - dowód : iv.pl/images/79132424646141804843.jpg

Skopiuj w okno przeglądarki doladuj-za-darmo.pl/1nqo
Dodano: 2013-08-30 10:01:26 Zgłoś nadużycie
MariolciaK
zgadzam sie z runa
Dodano: 2013-07-24 11:32:50 Zgłoś nadużycie
runa
dobry seks nie ma prawa sie znudzic
Dodano: 2013-05-14 14:22:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×