Zapal światło w sypialni!

Pomoże Ci wprawić się w frywolny nastrój i osiągnąć orgazm jakiego jeszcze nie przeżyłaś. Zapalone światło zwiększy Twoje seksualne doznania i sprawi, że już nigdy go nie wyłączysz w trakcie seksu. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak wpływają na Ciebie wizualne doświadczenia...

Zapal światło w sypialni!

Zapal światło w sypialni!


Podobno wzrokowcami są mężczyźni, ale my kobiety też lubimy patrzeć. W przetwarzanie bodźców wizualnych zaangażowane jest 50% mózgu. Nic dziwnego, że najsilniej reagujemy na to, co widzimy. Także podczas seksu. Możliwość patrzenia na Twojego partnera i to co dzieje się w waszym łóżku będzie dla Ciebie niesamowicie podniecająca. Erotyczne sceny stymulują Twoją pamięć i dzięki temu patrząc wprawiasz się w seksowny nastrój.

Nie wstydź się! Jeśli w rozświetlonej sypialni czujesz się nieswojo, możesz dodać sobie odwagi zapalając świece, najlepiej zapachowe.Jeśli nie lubisz jakiejś części swojego ciała, pomyśl o pozycjach, które odwrócą od nich uwagę. Pozycja misjonarska ukryje brzuszek, a na boku- pośladki. Załóż seksowną bieliznę, może jakiś gorset, lub koronkową koszulkę. Kiedy zobaczysz zachwyt w oczach Twojego mężczyzny, skrępowanie zniknie!

Opracowanie: Martyna Matysiak

Źródło: MilionKobiet.pl

Dodał(a): Martyna Matysiak , Środa 18.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×