Żeby po seksie też było miło...

Wymarzona gra wstępna, cudowny seks... ale co zrobić żeby po też było jak w romantycznej komedii, pełnej przytulania, rozmów i śmiechów?

Żeby po seksie też było miło...

Żeby po seksie też było miło...

Niestety życie to nie komedia romantyczna, ale możemy spróbować zbliżyć się do ideału. Jeżeli zaraz po Waszym zbliżeniu Wasz partner zabiera się za drzemkę, a Ty nie tak planowałaś te chwile - działaj!

Jeśli marzy Ci się rozmowa, musisz pamiętać aby poruszać tematy, które go zainteresują - jednym słowem najlepiej żeby dotyczyły jego samego! Rozmowy o jego męskości i komplementy od niechcenia na pewno go pobudzą do dalszej rozmowy. Opowiedz mu jak jego pieszczoty działają na Ciebie i daj mu mówić o sobie - to działa!

Jeśli masz ochotę na więcej, to musisz chwilę zaczekać. Ale bynajmniej nie biernie! Ponieważ jego penis po orgazmie jest bardzo czuły, lepiej daj mu trochę odsapnąć. Najlepiej zaserwuj coś do jedzenia - mile widziane są winogrona i czekoladki, możecie karmić się nawzajem, co pomoże w utrzymywaniu erotycznego nastroju. Możesz również paradować nago po sypialni, co na pewno pobudzi go do dalszego działania, a następnie zacznij go dotykać! Najpierw mniej delikatne miejsca, masuj go i całuj.

Jeśli chcesz się przytulać i dalej zabawiać, daj mu chwilę wytchnienia, a sama działaj - dotykaj się i głośno oddychaj, żeby wiedział, że jeszcze nie ochłonęłaś i masz ochotę na więcej! Możesz sięgnąć po zabawki - nowy wibrator czy syrop czekoladowy, który będzie musiał z Ciebie zlizać zachęci go do zabawy.

Jeśli marzy Ci się drzemka w jego objęciach, musisz zadbać o odpowiedni nastrój. Włącz muzykę - to pozwoli Wam się zrelaksować. Weź go za rękę i przytul się delikatnie, w taki sposób żeby zostawić mu trochę wolnej przestrzeni, to pozwoli mu się zrelaksować i na pewno po chwili zaśnie, z Tobą wtuloną do jego boku.

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również: 

Nie rób tego w łóżku 

Moje łóżkowe potrzeby

Jak sprawić mu rozkosz? 


Dodał(a): Ewa Nenko , Środa 25.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×