Zobacz jak się kręci sceny erotyczne w filmach

W filmach sceny miłosne są zazwyczaj bardzo romantyczne i wiarygodne... Co jednak dzieje się podczas kręcenia takich ujęć?

Zobacz jak się kręci sceny erotyczne w filmach

Filmowy seks… od kuchni!

Sceny łóżkowe w filmach zawsze są nad wyraz piękne, wręcz idealne. Czy zastanawiałaś się jednak kiedyś jak to wszystko wygląda od kuchni?

Zmontowana scena, która trwa kilka minut jest zawsze efektem długiej i ciężkiej pracy, a w przypadku scen erotycznych często także pracy, która jest… niezręczna i zawstydzająca. Jak czują się aktorzy, gdy stają się bohaterami takiej sceny? 

Zdecydowano, że twórcy filmu "Stretch" udostępnią nagranie, które pokazuje, jak kręcono erotyczny epizod z tej produkcji. Film ma swoją premierę w USA już dzisiaj. W role kochanków wcielają się aktorka Brooklyn Decker oraz aktor Patrick Wilson.

Podczas krótkiego filmu ukazującego kulisy nagrywania scen erotycznych, słychać nerwowy śmiech i widać po zachowaniu obojga aktorów jak niezręczne jest symulowanie seksu przed kamerą i odnalezienie się w całej sytuacji.

Oto film przedstawiający kulisy kręcenia Hollywoodzkich scen seksu:


Jednak bywa również tak, że sceny seksu wcale nie są udawane… Oto lista kilku filmów, w których aktorzy nie używali swoich zdolności aktorskich do odgrywania scen erotycznych.

Nimfomanka (2013)

Kaligula (1979)

9 Songs (2004)

Anatomia piekła (2004)

Antychryst (2009)

Brown Bunny (2003)

Imperium zmysłów (1976)

Intymność (2001)


Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.comDodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 14.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×