4 typy panien młodych. Którą z nich jesteś?

Ślub to bardzo stresujący moment w życiu każdej z nas.... Właśnie wtedy odkrywamy swoje prawdziwe oblicze! Którym typem Panny Młodej jesteś?

typypanienmlo.jpg

W dniu ślubu zmieniamy się nie poznania... W końcu to najważniejszy moment w naszym życiu, a każda pomyłka zostanie zapamiętana na długo. Oto 4 najczęściej spotykane typy Panien Młodych:

Zosia Samosia

Ta Panna Młoda dokładnie wie, czego chce i potrafi podejmować decyzje już na etapie przygotowań do ślubu. Nie zastanawia się sto razy nad wyborem bukietu ślubnego- to ma już dawno przemyślane! Dlatego na wszystko znajduje czas, a sprawami organizacyjnymi woli zająć się sama. Wie, że zrobi to najlepiej. W dodatku nie narzeka cały czas na ilość przygotowań- cieszy ją perspektywa ślubu.

ORYGINALNA

Nie lubi tradycyjnych rozwiązań... Najbardziej chciałaby, aby na weselnym stole pojawiła się pizza lub sushi. Biała suknia to dla niej zbyt klasyczne rozwiązanie- woli zdecydować się na kolorowy model. Marzy o oryginalnym, kolorowym weselu. Z taką Panną Młodą na pewno nie będziecie się nudzić! 

Księżniczka

Na dzień ślubu czeka od trzeciego roku życia... Wszystko musi pójść po jej myśli, a suknię ślubną ma wybraną już rok przed uroczystością! Strach przed małymi błędami sprawia, że dzień zwykle na własny ślub idą niewyspane. "Księżniczki" bardzo często stresują się i nie potrafią cieszyć się dniem, na który tak długo czekały.

zAKRĘCONA 

To Panna Młoda, która oczywiście bardzo cieszy się ze ślubu, jednak nie przejmuje się zbytnio przygotowaniami do ceremonii, zostawiając wszystko na ostatnią chwilę. Wie, że na weselu liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a nie idealnie dobrana zastawa... W tym przypadku wiele obowiązków spada na Pana Młodego.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 08.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×