Najstarsza ozdoba Panny młodej powraca! Oto najpiękniejsze ślubne wianki

Wianki wyparte przez welony, kapelusze czy opaski, tego lata znowu stały się hitem!

wiankii.jpgJeśli chodzi o ślubne dodatki, najlepsze są naturalne rozwiązania. Żywe kwiaty nie tylko doskonale prezentują się we włosach. Dodają Pannom Młodym niesamowitego wdzięku i kobiecości. To świetna propozycja dla wszystkich kobiet, które planują ślub w najbliższych miesiącach. Zwłaszcza, że wianek to także dawny sposób na... uniknięcie kłopotów w małżeństwie.

Niegdyś wierzono, że wianki mają swoją magiczną moc. Miały chronić Pannę Młodą przed złem i zapewniać szczęśliwe małżeństwo. Zwykle wianki przygotowywano z pięknych, polnych kwiatów, głównie maków i chabrów. Przez stulecia ozdoby Panny Młodej zmieniały się, jednak kwiaty były w nich często obecne. Dzisiejsza moda ślubna sięga do korzeni- wianki przywodzące na myśl beztroskę i wakacje, wracają w wielkim stylu.

Choć wianek najlepiej prezentuje się w połączeniu z rozpuszczonymi włosami, będzie również pięknym zwieńczeniem każdego luźnego upięcia. Ważne, żeby włosy były jak najbardziej naturalne.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Sobota 08.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Wianek nie zawsze pasuje do sesji plenerowej. Niemniej jednak potrafi znakomicie podkreślić delikatność i piękno panny młodej. Uwielbiam!
Fotograf ślubny Białystok
Dodano: 2018-03-05 09:33:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×