Ta panna młoda karmiła piersią na własnym ślubie... Czy to już przesada?

Zdjęcie ze ślubu tej pary robi furorę w Sieci- niestety, zdania na temat tej sytuacji podzieliły Internautów.

karmieniepiersioo.jpg

Kiedy kobieta zostaje mamą, największym priorytetem jest dla niej szczęście malucha. Udowadnia to historia 24-letniej Brazylijki, Danielly Katsue, która karmiła dziecko piersią podczas... własnego ślubu. Wzruszający moment został uchwycony na zdjęciach ślubnej pani fotograf. Kobieta umieściła fotografie na swoim profilu na Instagramie, twierdząc, że każda z nas ma prawo karmić swoje dziecko bez względu na okoliczności. Jej opinia całkowicie podzieliła internautów.

Niektórzy z nich uważają, że Panna Młoda zachowała się właściwie i dodatkowo udowodniła wszystkim młodym mamom, że ich dbałość o dzieci jest czymś naturalnym- bez względu na czas i miejsce. Wyjątkowa fotografia to także dowód na to, że macierzyństwo to najpiękniejsza ozdoba każdej kobiety. Niestety, pojawiały się również opinie mówiące o tym, że kobieta chciała w ten sposób pokazać swoje ciało, a dziecko mogło chwilę "zaczekać". Niektórzy internauci oskarżają 24-latkę o nadmierny ekshibicjonizm...

Co sądzisz o tej sytuacji? Czy kobieta zachowała się niewłaściwie?

Zdjęcia: Instagram 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 14.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Nie, według tradycji laickiej wszystko jest ok. Ale wystawianie się na pokaz tabloidom, szpanowanie karmieniem piersią do fotografii celowo, to już jest przesada.
Dodano: 2018-01-11 22:04:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×