5 powodów, dla których warto zaplanować ślub jesienią

Zobacz, jak romantyczny może być ślub jesienią.

iStock_80332895_SMALL (1).jpg

Planując ślub, przede wszystkim trzeba ustalić datę. W Polsce najbardziej preferowanymi miesiącami są miesiące letnie. Oczywiście bardzo ważna jest również litera „r” występująca w nazwie miesiąca. Podobno przynosi parze szczęście, zatem czerwiec i sierpień są uwielbiane przez polskie pary. Jednak na rynku ślubów i wesel coraz częściej odnotowuje się trend ślubów jesiennych. Zobacz, dlaczego warto brać ślub jesienią!

POGODA

Jeśli matka natura będzie grała według ustalonych zasad, jest duża szansa, że trafisz na naprawdę piękny dzień. Prawdopodobnie zaprzeczasz temu stwierdzeniu w duchu, ponieważ polska jesień wydaje się najgorszym i najbardziej przygnębiającym czasem w kalendarzu, jednak pomyśl o upalnych letnich godzinach spędzonych w ciężkiej sukni ślubnej podczas przygotowań do ślubu i pocie spływającym po twarzy pana młodego. Jeśli zaplanowałaś już jesienny ślub i martwisz się, że będzie padało, powinnaś wiedzieć, że deszcz podczas ślubu to wspaniały znak dla przyszłego małżeństwa. Zwiastuje szczęście, urodzaj oraz Boże błogosławieństwo.


KOLORY

Jesienna sceneria potrafi być naprawdę urzekająca. Wszystko za sprawą kolorów, którymi każdej jesieni obdarowuje nas matka natura. Zmieniające się kolory liści będą stanowiły fantastyczne tło do zdjęć! Jeśli planujesz ślub w plenerze jesienią, możesz mieć pewność, że złociste spadające liście sprawią, że atmosfera Twojego ślubu będzie cudownie romantyczna.


GOŚCIE

Podczas ślubu w okresie wakacyjnym, zawsze istnieje ryzyko, że niektórzy z zaproszonych gości nie dotrą ze względu na planowane w tym czasie urlopy. Co więcej, istnieje również ryzyko, że w tym samym czasie w ich kalendarzu, pokryją się dwa śluby jednocześnie. Wybierając jesień, nie będziesz musiała brać udziału w letniej rywalizacji ślubnej.


OZDOBY I BUKIET

Jesień kojarzy się z rozpoczęciem nowego życia. Ten romantyczny klimat odrodzenia obdarowuje nas niesamowitymi możliwościami w zakresie niekonwencjonalnych bukietów. Pomyśl, jak ślicznie na tle białej sukni wyglądałby bukiet stworzony z kwiatów o ciepłych barwach. Jesienne bukiety pełne brązu, czerwieni i złota będą prezentowały się pięknie również jako ozdoby na stołach przygotowanych dla gości.REZERWACJA SALI

Jesień w Polsce wciąż nie jest popularnym terminem mówienia sobie sakramentalnego tak, dlatego dużo łatwiej jest o dogodny termin rezerwacji sali bankietowej lub domu weselnego. Dodatkowo wszystkie ceny począwszy od fotografa, skończywszy na sali są dużo mniejsze. 


Zdjęcia: iStock, Instagram


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Poniedziałek 24.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim Dodano: 2019-03-11 14:38:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jesień jest najpiękniejsza!! - https://www.kbfoto.com.pl/#fotografia-slubna&gallery=554&image=15
Dodano: 2019-03-11 14:34:57 Zgłoś nadużycie
Anonim
Uwielbiam tę porę roku. Musze przyznać, że jesień jest mega inspirująca.
http://www.marekbielski.com/
Dodano: 2018-03-05 09:22:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×