5 rzeczy, których warto unikać dzień przed ślubem

Ostatni dzień przed ślubem jest dla wielu z nas bardzo stresujący. Co możesz zrobić, aby wszystko poszło po Twojej myśli?

przedslubem.jpg

Dzień przed ślubem to moment, w którym wszystkie sprawy są zazwyczaj zapięte na ostatni guzik. Nie pozostaje nic innego, jak tylko zrelaksować się i czekać na wielką, najważniejszą w życiu ceremonię. Czego lepiej nie robić kilkanaście godzin przed własnym ślubem? Oto nasza lista:

Duże zmiany

Pamiętaj, że stres i emocje wywołane ślubem mogą spowodować, że zaczniesz wpadać na różne dziwne pomysły. Jeśli dzień przed ślubem przyjdzie Ci do głowy, że koniecznie musisz zmienić swój ślubny bukiet, absolutnie tego nie rób. Przygotowywałaś się do ślubu wiele miesięcy, a każdą najmniejszą decyzję przemyślałaś już kilka razy. Jeśli zaczniesz dokonywać zmian w ostatniej chwili, możesz poważnie żałować.

Wielka kolacja

Wstrzymaj się do wesela ze spożywaniem tłustych, wysokokalorycznych potraw. Nie ma nic gorszego niż biegunka czy wzdęcia w dniu ślubu- dzień przed ślubem lepiej wybierać lekkie sałatki czy delikatne zupy- o ile będziesz mogła cokolwiek przełknąć...

Oglądanie filmów do późna

Jeżeli masz ochotę na romantyczny seans z ukochanym, przede wszystkim zacznijcie o wczesnej godzinie- wpatrywanie się w ekran spowoduje jeszcze większą bezsenność. Postaraj się, aby w repertuarze nie było smutnych, przytłaczających filmów, które doprowadzą Cię do łez- opuchnięte oczy to duża przeszkoda, jeśli chodzi o wykonanie pięknego makijażu. 

Impreza z przyjaciółkami 

Oczywiście, spotkanie z najbliższymi jest tego dnia wskazane, jednak unikaj imprezy zakrapianej alkoholem, choćby była to niewielka ilość- rano możesz mieć przez to problemy z cerą, nie mówiąc o kacu.

Radykalna metamorfoza 

W ostatniej chwili przyszedł Ci do głowy świetny pomysł na szaloną fryzurę? Możesz bardzo żałować drastycznych zmian- w końcu nie wiesz, czy ślubny makijaż będzie do niej pasował. W przeddzień ślubu unikaj także różnego rodzaju zabiegów podrażniających skórę. 

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Niedziela 09.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×