Bukiety ślubne z frezji - inspiracje dla panien młodych

8 wiązanek ślubnych, w których można się zakochać!

bukiety-slubne-z-frezjami.jpgBukiety ślubne z frezji to propozycje dla tych panien młodych, które lubią drobne kwiaty a do tego chcą by ich wiązanka ślubna nie była banalna. Z frezjami może to się udać! Kwiaty te są symbolem radości, oddania i spokoju, dlatego jeśli wierzycie w takie zabobony i zależy wam na takich cechach w związku, powinnyście zdecydować się na bukiet ślubny właśnie z dodatkiem tych kwiatów.

Frezje najczęściej występują w kolorach - białym, różowym, pomarańczowym, żółtym i fioletowym. Kwiat ten ładnie prezentuje się solo oraz w bukietach z różami i innymi dodatkami. Szczególnie ładne są gałązki frezji z kwiatami, które jeszcze się nie rozwinęły!

Bukiet ślubny z frezji oprócz tego, że będzie ładnie wyglądał (oczywiście, jeśli powierzycie zadanie ułożenia wiązanki ślubnej odpowiedniej florystce), to jeszcze powinien pięknie pachnieć! Frezje wydzielają piękny, delikatny zapach, który - jeśli zdecydujecie się na te kwiaty - powinien towarzyszyć wam przez cały dzień ślubu.  

 Zobacz także: TOP 5 zagranicznych piosenek na pierwszy taniec

Oto kilka pomysłów na bukiety ślubne z frezji:

bukiety-slubne-z-frezjami-1.jpgPo lewej: bukiet ślubny z różowymi i białymi frezjami w otoczeniu róż. Po prawej: bukiet ślubny w ciepłej tonacji kolorystycznej, z białymi frezjami, białymi i żółtymi różami oraz zielonymi jabłkami.

bukiety-slubne-z-frezjami-2.jpgPo lewej: biało-niebieski bukiet ślubny z frezjami w kolorze białym. Po prawej: bukiet ślubny z sukulentami i żółto-pomarańczowymi frezjami. 

bukiety-slubne-z-frezjami-3.jpgPo lewej: bukiet ślubny z frezjami, eustomą i różowymi kaliami. Po prawej: biało-fioletowy bukiet ślubny z białymi frezjami i eustomą.  

bukiety-slubne-z-frezjami-4.jpgBukiet ślubny z czerwonymi różami i białymi frezjami. 

bukiety-slubne-z-frezjami-5.jpgBukiet ślubny z frezji w kolorze białym i czerwonymi różami na pierwszym planie. 

Zobacz także: A może tak bukiet ślubny z piwonii? Galeria zdjęć

Wyboru wiązanki ślubnej nie zostawiajcie na ostatnią chwilę! I rada dla panien młodych - lepiej nie powierzajcie tego zadania od A do Z panu młodemu. Lepiej mu coś zaproponowć. W końcu bukiet ślubny to taka "kropka nad i" każdej stylizacji ślubnej. 

Zobacz także: Czym pojechać do ślubu, by zaskoczyć gości?

    Źródło: MilionKobiet.pl
    Foto: Thinkstock


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Czwartek 12.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×