Co to będzie za ślub! 5 trendów ślubnych dla tegorocznych Panien Młodych!

Wychodzisz za mąż w tym roku? Zobacz, jakie będą najsilniejsze trendy ślubne!

slubnetrendy2017milionkobiet.jpg

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic dziwnego, że do momentu powiedzenia sobie "sakramentalnego tak" szykujemy się całymi miesiącami. Jeśli zamierzasz wyjść za mąż w sezonie ślubnym 2017, zobacz jakie trendy w stylizacji Panny Młodej będą tym razem prawdziwym hitem. Może warto się nimi nieco zainspirować? 


Ślubne warkocze

Warkocze są w tym sezonie jednym z najmodniejszych rodzajów stylizacji włosów w ogóle, nic zatem dziwnego, że ten mocny trend roku przeszedł także do mody ślubnej. Oczywiście nie chodzi o to, aby w tym roku wszystkie Panny Młode szły do ślubu w warkoczu, ale warto pomyśleć o romantycznej fryzurze z przeplecionym warkoczem - np. klasycznym pół upięciu z warkoczem lub o eleganckim upięciu ślubnym z elementem zaplecenia. 


Kwiaty we włosach

Mocny trend od co najmniej kilku sezonów powraca i tym razem. Piękne, romantyczne fryzury ślubne ozdobione żywymi kwiatami to prawdziwy hit. W tym sezonie odchodzimy już jednak nieco od modnych dwa sezony temu i silnie trzymających się w zeszłym sezonie kwietnych wianków i stawiamy po prostu na pojedyncze, ozdobne kwiaty. 


bogato zdobione opaski  

W tym sezonie na śluby i wesela wkracza nowy trend - ozdobne, eleganckie, często nawet mocno biżuteryjne opaski na włosy. Stanowią one przepiękną i nietuzinkową ozdobę niemal każdej fryzury. Pamiętajmy jednak, aby przy tego typu ozdobie uważnie dobierać welon lub całkowicie z niego zrezygnować, by przypadkiem nie przyćmić swojej ślubnej stylizacji zbyt dużą ilością dodatków.


Makijaż ust

W tym sezonie mamy do wyboru dwie drogi w makijażu ust. Z jednej strony wciąż szalenie trendy są matowe usta o intensywnych barwach, z drugiej jednak, warto również zastanowić się nad ustami w kolorze nude i postawić mocniejszy akcent na makijaż oczu. Ten trend zawsze wygląda bardzo efektownie, a cała stylizacja nie jest tak wyzywająca, jak w przypadku mocno zaznaczonych ust. Przemyślenie tej kwestii polecamy zwłaszcza Pannom Młodym o bardzo wydatnych wargach - uważajcie, aby Wasz ślubny look nie wyglądał zbyt wyzywająco - tego dnia mamy się prezentować z klasą i raczej delikatniej.

Bajkowy błysk

W tym sezonie możemy pozwolić sobie na błysk w ślubnej stylizacji. Przestrzegamy jednak przed wyborem nadmiernie pokrytej cekinami lub kryształkami sukni ślubnej. Lepiej postawić na bajkowy błysk na paznokciach, w makijażu oczu, czy w biżuterii. Suknia również może pięknie połyskiwać, ale bez przesady. Pamiętajmy, że tego dnia mamy wyglądać pięknie i z klasą, a nie błyszczeć się jak przysłowiowa choinka od samego wejścia do kościoła czy urzędu. Dlatego - wszystko z umiarem!

zdjęcie: iStock 

 Zobacz też:

Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 21.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×