Jak urządzić "królewskie" wesele, nie wydając na nie kroci? Cz. 2.

Marzy Ci się arystokratyczne wesele? Zobacz kolejną część naszych porad!

krolewskieweselemain2222.jpg

Pierwszą część artykułu znajdziesz tutaj

Arystokratyczne dodatki

W tym sezonie o uzyskanie arystokratycznego looku wcale nie tak trudno, a wszystko dzięki modzie! Obecnie do łask wracają bowiem tiary i diademy ślubne. Oczywiście, stanowczo odradzamy te nad wyraz wielkie, chociaż jeśli i taką odpowiednio wpleciesz we włosy, efekt może być niczym z wybiegu największych domów mody, ale delikatny błysk diademu lub ozdobnej opaski do włosów, w stylu świeżo upieczonej panny młodej - Pippy Middleton, w tym sezonie ślubnym na pewno nie zaszkodzi! 

Zobacz: Co to będzie za ślub! 5 trendów ślubnych dla tegorocznych panien młodych!

Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty 

Piękne ozdoby kwiatowe podczas wesela robią naprawdę wiele. Jeśli marzy Ci się królewski wystrój sali weselnej, stanowczo zrezygnuj z podczepianych pod sufitem balonów, wstążek itp. i postaw na utrzymane w jednej kolorystyce kwiaty - będzie to wyglądało elegancko i z klasą. 


Aranżacja wesela

Jeśli marzy Ci się królewska aranżacja ślubu i wesela, przyjęcie na pewno nie może odbyć się w remizie, czy na sali przypominającej stołówkę. Oczywiście, nie każdy może pozwolić sobie na wesele w pięciogwiazdkowym hotelu, jednak warto poszukać choćby domu weselnego lub hoteliku poza miastem, w których ceny będą niższe, a standard lokalu wciąż wysoce satysfakcjonujący. 

Zobacz:

Zobacz też:

zdjęcie: iStock  
Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 31.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×