Jak zrobić makijaż ślubny krok po kroku? Zobacz film!

Zobacz, jak wykonasz trzy różne makijaże ślubne, w zależności od Twoich preferencji!

makijazslubnymainmainnew.jpg

Bierzesz niedługo ślub i zastanawiasz się nad samodzielnym wykonaniem ślubnego makijażu? Z całą pewnością nie jest to proste zadanie, ale jeśli bardzo chcesz, możesz mu sprostać. Oto podstawowe rady, które przydadzą się każdej Pannie Młodej, która pragnie zostać "makijażową Zosią-samosią". 


Mocny makijaż ślubny - jak go zrobić?

Po pierwsze zdefiniujmy, co nazywasz "mocnym makijażem". Czy dla Ciebie mocny makijaż to mocno umalowane oczy czy usta, a może lubisz, gdy mocno zaakcentowane jest i jedno, i drugie? Chociaż generalnie odradzamy wybór na ślub zarówno mocnego podkreślenia oczu, jak i ust, w myśl sprawdzonej zasady makijażystów: "albo usta, albo oczy",  to jednak są osoby, którym taki mocniejszy makijaż, podkreślający oba elementy twarzy, bardzo pasuje. 

Na ślubny zwykle warto stosować się do tej zasady, bo mamy wyglądać nie tylko pięknie, ale także z klasą i pewną dozą skromności, jednak niektóre Panny Młode w mocniejszej konfiguracji wyglądają zachwycająco. Jak wykonać mocny makijaż, który świetnie sprawdzi się na własnym weselu? Oto interesujący film instruktażowy!

Delikatny makijaż ślubny - inspirujący poradnik 

Delikatny makijaż na ślub jest jednym z najczęściej wybieranych przez Panny Młode rozwiązań - podkreślamy nim swoją urodę, wyglądamy świeżo, ale nie zbyt wyzywająco. Nie jest też zbyt skomplikowany w wykonaniu. Warto jednak pamiętać nie tylko o dokładnym zatuszowaniu niedoskonałości i podkreśleniu atutów, ale także rozświetleniu cery. Poniżej prezentujemy ciekawy tutorial.


Makijaż ślubny smoky eyes - jak go wykonać? 

Smoky eyes to jeden z najczęściej wybieranych na śluby makijaży. Dlaczego? Jest zwyczajnie bardzo estetyczny, intrygujący, kobiecy i seksowny, a na ślub nadaje się także dlatego, że nie zawsze musi być wykonany w klasycznych odcieniach czerni, może być też o wiele delikatniejszy i rozświetlony perłowym cieniem do powiek. Makijaż smoky nie tylko pięknie podkreśla oczy, ale nadaje całej ślubnej stylizacji nutkę "profesjonalnego" wyglądu, który kojarzy się nam z gwiazdami na czerwonym dywanie. A Panna Młoda w dniu swojego ślubu jest przecież największą gwiazdą dnia i wieczoru. Jak wykonać idealne ślubne smoky? Zobacz na filmiku poniżej, który znalazłyśmy u jednej z naszych ulubionych Youtuberek - Katosu!


zdjęcie: iStock 

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 25.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×