Maria Sadowska wyszła za mąż! Zobacz zdjęcia!

Fotografiami z uroczystości zaślubin podzielili się w Internecie goście weselni. Było bajkowo?

Untitled collagemriasadowskamain.jpg

Maria Sadowska i jej narzeczony Adrian Łabanowski wzięli cichy ślub. Dlaczego cichy? Informacje o tym, że ceremonia odbędzie się w środku tygodnia nie przedostały się bowiem wcześniej do mediów. Po uroczystości było już jednak wiadomo - wokalistka i pani reżyser wyszła za mąż za swojego ukochanego, a zdjęcia pary młodej znalazły się w Internecie - fotkami podzieliły się - projektantka Lidia Kalita, która przyznała też, że zaprojektowała piękną, ślubną kreację panny młodej oraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która, wraz z mężem Maciejem, świętowała w tym dniu razem z młodą parą. 

Jak w tym najważniejszym dniu w życiu prezentowała się para młoda? Pięknie! Panna młoda miała na sobie tiulowo-koronkową sukienkę podkreślającą zgrabne nogi, a pan młody wybrał granatowy garnitur, do którego skompletował koszulę we wzory z nutką nonszalancji. Szczęśliwym nowożeńcom serdecznie gratulujemy!

Zobacz zdjęcia młodej pary, którymi podzielili się w sieci przyjaciele:


Zobacz też:

zdjęcia: Instgram.com/lidiakalita, KAPIFDodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 17.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×