Najmodniejsze fryzury ślubne 2017 - którą wybrać na swój ślub?

Planujesz swój ślub i myślisz nad najlepszą dla siebie fryzurą ślubną? Poznaj nasze rady i podczas najważniejszego dnia w Waszym życiu wyglądaj olśniewająco!

weddinghairmainhairdos2017.jpg

Wybór fryzury ślubnej nigdy nie jest łatwą decyzją. Dlaczego? No bo trzeba się w tym względzie liczyć z wieloma obostrzeniami. Jedno byśmy chciały, ale drugie będzie wygodne. Trzecie z kolei jest teraz modne, a w czwartym nam do twarzy. I bądź tu panno młoda mądra.

Przy wyborze ślubnego uczesania warto mieć jednak na względzie nie tylko piękny wygląd, ale i - niestety - praktyczność danej fryzury. Warto pamiętać, ze ma ona wytrzymać szaleństwa weselnej nocy, a także dobrze prezentować się na zdjęciach, musi więc być wyjątkowo trwała. 

Jeśli marzysz o rozpuszczonych włosach - również są one możliwe, trzeba tylko pamiętać o dobrych kosmetykach, które pozwolą fryzurze na pozostanie bez szwanku przez całą noc. 

Jeśli jednak bierzesz ślub w miesiącach, w których może być wietrznie lub deszczowo, warto najpierw dobrze zastanowić się na takim rozwiązaniem, aby uczesanie nie zepsuło się tuż po wyjściu z domu na zewnątrz. 

Odkładając jednak praktyczność fryzury i przechodzą do aktualnie modnych trendów - w co warto celować? Oto nasze rady!  


Modne uczesania ślubne - jak wybrać idealne dla siebie? 

W tym sezonie modne są wszystkie fryzury, które wyglądają na naturalne i zrobione bez większego wysiłku. Jeśli wychodzisz za mąż w tym roku, stanowczo zapomnij o wszelkiego typu dziwnie zakręcanych z tyłu upięciach, "przyklejonych" wręcz do głowy nadmierną ilością lakieru do włosów. Obecnie zapominamy też o połyskującym wykończeniu fryzury brylantyną lub lakierem z połyskującymi drobinkami. 

W tym sezonie wśród dodatków do ślubnych fryzur wciąż królują kwiaty - zwłaszcza żywe - pojedyncze, romantycznie wetknięte w różne części fryzury, a także kwietne korony i wianki. 

Panna Młoda w wianku z kwiatów

Piękna ślubna stylizacja z wiankiem na głowie 

Piękne kwiaty zaplecione w romantyczny wianek 

Obecnie z hukiem do łask wracają także tiary i diademy - ale warto ten trend wykorzystywać ze smakiem, aby tego typu stylizacja fryzury wyglądała modnie, a nie przypominała stylizację komunijną. 

Takimi gadżetami świetnie przyozdobisz klasyczne, delikatne półupięcie ślubne - czyli podpięcie włosów u góry i rozpuszczenie reszty oraz koki i upięcia z tyłu głowy. 

Z tego typu ozdobami nieco gorzej będą prezentowały się fryzury asymetryczne - np. romantyczny koński ogon ułożony na bok - w tym przypadku lepiej postawić na pojedyncze, żywe kwiaty. 

Poniżej - iście królewska stylizacja ślubna:


Modne upięcia ślubne - które najpiękniejsze? 

W tym sezonie stawiamy na romantyczne i nonszalanckie upięcia. Takie, które wyglądają naturalnie - tutaj wypadł kosmyk, tam inny lekko powiewa na wietrze. 

Jeśli marzy Ci się mocno upięte, "przylizane" upięcie w takim stylu, jaki na swoim ślubie miała np. Aleksandra Kwaśniewska, warto pamiętać, aby w takim stylu utrzymana była również cała ślubna stylizacja - tego typu fryzury świetnie wyglądają z satynowymi sukniami i eleganckimi kwiatami. Jeśli masz romantyczną sukienkę pokrytą koronką, a na dole marszczącym tiulem, lepiej postaw na nieco bardziej delikatne i zwiewne ślubne uczesanie. 

Romantyczny ślubny warkocz 


zdjęcia: Instagram  

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 24.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×