On nie chce się żenić? Zobacz, co robić!

Nie możesz doczekać się zaręczyn? Podpowiadamy, jak się zachować.

sluuub

Mijają tygodnie, miesiące, lata, a on nadal Ci się nie oświadcza. Jesteś coraz bardziej zniecierpliwiona i coraz częściej poruszasz ten temat? To duży błąd! Zobacz, jak się zachowywać, żeby go nie zniechęcić.


1.Rozmowa. Oczywiście możecie porozmawiać o ślubie… jednak wystarczy jedna rozmowa! Nie musisz wałkować tego tematu setki razy- w ten sposób możesz osiągnąć jedynie odwrotny efekt. Pogadajcie szczerze, zapytaj go, czy boi się ślubu, a jeśli tak- dlaczego? Być może boi się Twoich oczekiwań? Możliwe, że wyobraża sobie, że chciałabyś, aby oświadczył Ci się w bardzo ekstrawagancki sposób i boi się, że nie uda mu się Ciebie zaskoczyć.

2.Wymarzony pierścionek. Zastanów się na spokojnie, ile razy poruszałaś ten temat. Wizyta w galerii handlowej oznacza dla Ciebie oglądanie biżuterii przez pół dnia? Nie rób tego! Czy to ważne, jaki pierścionek otrzymasz od ukochanego? Cały czas mówiąc o swoich preferencjach, niepotrzebnie na niego naciskasz. Poza tym spróbuj dać mu pole do popisu! Przecież jesteście ze sobą nie od dziś- on doskonale wie, co lubisz.

3.“Chciałabym się z Tobą zestarzeć”... ale zanim się zestarzejemy, jak najszybciej porozmawiajmy o dziecku! Nieustannie snujesz plany o wymarzonym weselu czy imionach dla dzieci? To duży błąd! Pamiętaj, że mężczyźni potrzebują dużo więcej czasu na założenie rodziny. Być może takie podejście wcale nie jest złe. Tobie również przyda się chwila dla siebie, zanim staniesz się matką i żoną. Spróbuj spojrzeć na to pozytywnie!

4.Porównywanie. Jeżeli cały czas opowiadasz mu o koleżankach, które są już zaręczone i przygotowują się do ślubu, wpędzasz go w niepotrzebne poczucie winy. Takie zachowanie może ostatecznie doprowadzić nawet do rozpadu waszego związku! Spraw, żeby ślub kojarzył się Twojemu partnerowi z czymś bardzo przyjemnym, a nie z negatywną presją.

5.Wybieraj! Czy zdarzyło Ci się szantażować partnera rozstaniem? Pamiętaj, że ślub to bardzo poważna kwestia. Chyba nie chciałabyś być stawiana pod ścianą jeśli chodzi o tak poważne wybory? Pamiętaj, że jeśli Wasz związek jest zbudowany na szczerym uczuciu, z pewnością doczekasz się oświadczyn. Bądź cierpliwa. 

Często wydaje nam się, że po ślubie w naszym związku wydarzy się coś niesamowitego! Tymczasem małżeństwo i założenie rodziny wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i ciężką pracą. Pamiętaj o tym, zanim kolejny raz zaczniesz wywierać presję na swoim ukochanym !

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 30.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Wy tak na serio? O.o czasem mi wstyd, że takie laski psują opinię o wszystkich kobietach...
Dodano: 2016-10-12 07:22:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
Prawda jest jedna- jak mezczyzna kocha to sie oswiadcza a nie proponuje "friends with benefits" czy tak teraz modnego "zwiazku partnerskiego" czyli po prostu rezerwowania dupy poki nie trafi sie lepsza sztuka. Ja sie po roku zapytalam wprost mojego faceta czy ma wobec mnie powazne plany, odpowedzial ze nie chce sie zenic, przynajmniej na razie bo ..bla bla bla. Zakonczylam ten zwiazek w trybie natychmiastowym i wiecie co... po 3 miesiacach mieszkał juz z inna kobieta na innym kontynecie. Zrozumialam wtedy ze on tak naprawde mnie nie kochal i bardzo sie ciesze ze z nim zerwalam gdyz zmarnowalabym na niego jeszcze wiecej czasu niz rok.
Dodano: 2016-10-08 16:31:14 Zgłoś nadużycie
Anonim
Czemu takie artykuły są zawsze pisane pod kątem widzenia facetów. A co z nami? Czemu nie mogą liczyć się z naszym zdaniem, z naszymi potrzebami. Może zwlekanie ze ślubem to błąd, a nie czekanie aż łaskawie się oświadczy. Taki Pan też może się obudzić z "ręką w nocniku" jak będzie realizował plany w swoim tempie.
Dodano: 2016-10-05 20:28:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×