Oto błędy, które popełnia prawie każda panna młoda

Na co zwrócić szczególną uwagę podczas przygotowań do ślubu?

bledypannymlodejejejej.jpg

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Przygotowania do tego szczególnego dnia są jednak bardzo trudne i stresujące, przez co łatwo popełnić kilka błędów... Oto najczęstsze pomyłki:

1.Źle dobrany makijaż. Wydaje nam się, że tego dnia powinnyśmy wyglądać zupełnie inaczej niż na co dzień, przez co często wybieramy makijaż, w którym wyglądamy po prostu źle. Dlatego tak ważne jest umówienie się na próbny makijaż. Pamiętaj, że mimo iż ślub to wyjątkowa okazja, nie jest to najlepszy czas na urodowe eksperymenty. Warto również wykorzystać wodoodporne kosmetyki.

2.Nieodpowiednia fryzura. Twoje przygotowania powinny przebiegać w odpowiedniej kolejności. Bardzo często przyszła panna młoda wybiera się najpierw do makijażystki, a dopiero później do fryzjera. Taka kolejność jest niestety nieodpowiednia- wilgoć i ciepłe powietrze u fryzjera mogą zniszczyć make-up! Podobnie jak w przypadku makijażu, fryzura powinna być naturalna i zdecydowanie nieprzesadzona!

3.Mocna opalenizna. Chcesz, aby Twoja skóra wyglądała w dniu ślubu nieskazitelnie i dlatego zaczęłaś częściej odwiedzać solarium? Uważaj, żeby nie przesadzić! Pamiętaj, że makijaż ślubny na sparzonej cerze utrzymuje się dużo krócej. Jeżeli na co dzień nie korzystasz z solarium, eksperymenty z opalaniem powinnaś zacząć kilka miesięcy przed ślubem- nie wiesz przecież, jak zareaguje Twoja skóra, więc nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę!

4.Źle dopasowana suknia ślubna. Wiemy, że marzysz o najpiękniejszej kreacji na świecie, jednak pamiętaj, że Twoja suknia powinna być przede wszystkim wygodna! W jej wyborze nie kieruj się jedynie wyglądem. W dniu ślubu może się okazać, że męczysz się w wymarzonej kreacji, a na weselu ledwo się ruszasz. To niezbyt optymistyczny scenariusz. 

5.Wprowadzenie diety kilka dni przed ślubem... Jeżeli chcesz przed ślubem zrzucić kilka zbędnych kilogramów, zacznij dietę na kilka miesięcy przed ceremonią. Wprowadzanie restrykcyjnych ograniczeń w ostatniej chwili może sprawić, że Twój organizm zareaguje w nieoczekiwany sposób.

6.Niewygodne obuwie. Dzień ślubu jest na tyle stresujący, że nie warto dostarczać sobie dodatkowych problemów. W butach, które wybierzesz na wesele, powinnaś zacząć chodzić nieco wcześniej. Inaczej pierwszy raz założone obuwie może spowodować obtarcia, które popsują Ci całą zabawę!

Zdjęcie: iStock Dodał(a): Alicja Bartosiak , Sobota 23.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Trzeba jeszcze pamiętać o dobrym fotografie ;)

http://www.kbfoto.com.pl
Dodano: 2017-02-11 19:37:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×