Sesja ślubna jesienią może być piękna. Mamy dowody!

Zobaczcie zdjęcia, które to tylko potwierdzają.

sesja-slubna-jesienia.jpgJeśli z pewnych względów musicie zrobić sesję ślubną jesienią, nie ma powodów do smutku! Mało tego - zdjęcia w plenerze jesienną porą mogą być jeszcze ciekawsze niż te wykonane w letnim słońcu. Jeśli zdecydyjecie się na sesję w parku czy lesie obsypanym kolorowymi liśćmi, Wasz fotograf będzie miał duże pole do popisu - w końcu ładnych ujęć można wymyślić tysiące. Dobrze, jeśli będziecie z nim współpracować i przede wszystkim dobrze się bawić. Możecie obsypywać się liśćmi, tarzać w nich, chować za kolorowymi drzewami, czy już bez głupst i szaleństw - po prostu spacerować utartymi szlakami, wytyczonymi alejkami a i tak będzie pięknie. 

Biała suknia ślubna w otoczeniu jesiennych kolorów będzie wyglądała ślicznie - szczególnie jeśli traficie na słoneczną pogodę ze słońcem, które nie będzie przypalało zdjęć, a jedynie delikatnie je oświetli. Bo tak naprawdę to, czy uda wam się zrobić ładne zdjęcia i sesja będzie udana zależy tylko od pogody. To nawet nie kwestia oświetlenia, bo i z tym poradzi sobie dobry fotograf. W smutny, szary i zimny dzień trudniej będzie Wam się uśmiechnąć. Możecie też mieć problem z ubraniem się - w samej sukience może być Wam zimno, a zdjęcia w płaszczu mogą nie wyglądać najlepiej. 

 Zobacz także: Bukiety ślubne na jesień 2015 - inspiracje

Sesja ślubna we wrześniu, październiku lub listopadzie to nie tragedia. Polska złota jesień może być pięknym tłem do zdjęć, o czym możecie się przekonać, jeśli przejrzycie poniższe fotografie. 

sesja-slubna-jesienia-inspiracje.jpgSzczęśliwi nowożeńcy na "łożu" pełnym liści. 

sesja-slubna-jesienia-inspiracje-2.jpgPara młoda schowana za drzewami.

sesja-slubna-jesienia-inspiracje-3.jpgJesienny spacer młodej pary. 

sesja-slubna-jesienia-inspiracje-4.jpgUciekaj, kto może! Ucieczka pary młodej w jesiennym parku. 

Zobacz także: Jak zmieniały się suknie ślubne przez ostatnie 100 lat?

Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie, dlatego jeśli już zdecydujecie się na sesję dobrze wykorzystajcie czas, który poświęca Wam fotograf. Przede wszystkim - bądźcie sobą! Jeśli jest Wam zimno, nie chce Wam się wychylać nosa z domu a co dopiero biegać w sukni ślubnej po parku - zmieńcie termin sesji. Zawsze możecie też zdecydować się na zdjęcia w studio, gdzie będzie milej i cieplej, ale na pewno nie tak kolorowo. 

    Źródło: MilionKobiet.pl
    Foto: Shutterstock

">


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Wtorek 13.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
Jestem zdania, że przede wszystkim takie sesje zdjęciowe są piękne. Opatrzyłam się już na suknie ślubne w wiosennej zieleni. Sama brałam ślub w październiku i też wydaje mi się, że to piękny miesiąc, z tymi opadającymi liśćmi w pomarańczach i żółciach. Kilka zdjęć muszę wywołać na płótnie dla rodziny, dlatego chętnie skorzystam z usług firmy https://www.cewe.pl/ w tym zakresie.
Dodano: 2018-08-21 14:00:35 Zgłoś nadużycie
karolina5265
Jaki allbum na zdjęcia ślubne będzie najlepszy? Chcemy z mężem wywołać wszystkie zdjęcia, aby mieć super pamiątkę i naprawdę mamy kłopot z tym, co wybrać. Wiem, że najbardziej istotna jest zawartość, ale chcemy, żeby album był trwały i dobrej jakości, bo ma nam służyć na całe życie. Mimo, że nie będzie się go przecież oglądać codziennie.
Dodano: 2018-04-23 14:45:50 Zgłoś nadużycie
Anonim
Od wielu rzeczy zaleczy czy wyjdzie lepsza fotografia czy gorsza. Składa się na to tak wiele czynników że ciężko trafić szczególnie jesienią na odpowiedni moment ;)
Dodano: 2018-03-21 09:31:39 Zgłoś nadużycie
ryszka
Dobra sesja to jest to ;) Jeżeli ktoś szuka dobrego fotografa, polecam naszego: smokstudio.pl . prawda jest niestety taka, ze coraz mniej mamy dobrych zdjeć ze ślubów, plenerów i wesel oczywiście. No i dobry fotograf kosztuje. Ale jeżeli ktos chce dobre efekty, inaczej się nie da
Dodano: 2017-04-23 23:30:54 Zgłoś nadużycie
Kasandra31
Moim zdaniem sesje ślubne mogą być ciekawe, bez względu na porę roku. Sama swoją miałam robioną późną jesienią i choć pogoda wtedy nie rozpieszczała, zdjęcia wyszły bardzo ładnie. Co więcej, kiedy dla swoich znajomych zrobiłam fotokalendarze z http://www.uwolnijkolory.pl/fotokalendarz byli nimi zachwyceni.
Dodano: 2015-12-29 21:45:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×