Zdjęcie ślubne tej pary stało się prawdziwym hitem Internetu. Dlaczego?

Zobacz, jak powstała niezwykła fotografia!

zdjecieslubneee.JPG

Fotograf James Day zajmuje się uwiecznianiem najpiękniejszych chwil świeżo upieczonych małżeństw. Uwielbia swoją pracę, a z pozujących stara się wykrzesać jak najwięcej emocji. Jego ostatnia sesja zdjęciowa nie różniła się niczym od poprzednich- do pewnego momentu... James pragnął, aby zdjęcia pary były pełne uczucia, dlatego poprosił Pana Młodego, aby powiedział swojej żonie, dlaczego to właśnie ją, spośród miliardów ludzi na ziemi, wybrał na towarzyszkę życia.

Po chwili mężczyzna podszedł do swojej ukochanej i wyszeptał słowa, które doprowadziły kobietę do łez. Możemy się domyślać, co takiego usłyszała Panna Młoda... Najważniejsza jest jej reakcja, która świadczy o ogromnym wzruszeniu i miłości. Fotograf podzielił się swoimi wrażeniami z internautami, śledzącymi jego profil na Facebooku. Mężczyzna napisał:

"Dzisiaj fotografowałem Adriana i Roslyn podczas zachodu słońca. Mimo że uwielbiam takie zdjęcia, dzisiaj mi to nie wystarczyło. Powiedziałem im: przestańcie pozować! Cieszcie się swoim pierwszym zachodem słońca jako mąż i żona." 

Zdjęcie od razu stało się hitem Internetu. Obejrzało je już ponad 300 tysięcy osób. Nic dziwnego. Na fotografii widać prawdziwe, szczere uczucie. Nie każda fotografia ślubna wygląda tak niesamowicie! Zdjęcie Jamesa to doskonały dowód na to, że w fotografii najpiękniejsze ujęcia powstają dzięki emocjom!

Zdjęcie: Facebook.com/jamesdayweddings/ 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 16.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jej mina mówi raczej o tym, że ma coś do ukrycia .... smutne. Widać, po oczach i opuszczonych kącikach ust, że coś ją trapi...
Dodano: 2017-05-18 20:37:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×