Wyszukuj: frazy którekolwiek ze słów
Występuje: w tytule w treści w tytule lub treści

Artykuły dla frazy : jasnowidz (13)

 • Byk + Skorpion

  Byk + Skorpion

  Bujny temperament Pana Skorpiona wywoła u partnerki zazdrość, a rozdrażniona Pani Byk może być bardzo niebezpieczna. Oboje są zaborczy. Udany sex.
 • Byk + Baran

  Byk + Baran

  Mogą walczyć o dominacje w domu. Dla obojga dom może być polem konfliktu, gdzie Pan Baran chce być władcą, a Pani Byk uważa, że to jej królestwo. Ciężki układ.
 • Byk + Byk

  Byk + Byk

  Oboje zrównoważeni, domatorzy, lubiący dobra kuchnię i spokój. Wspólnie korzystają z przyjemności. Kryzysowe sytuacje potrafią rozwiązywać drogą kompromisów.
 • Byk + Bliźnięta

  Byk + Bliźnięta

  Stanowią związek, w którym może dojść do dysharmonii w kwestii sposobu postrzegania świata i sposobu życia. Ona raczej negatywnie postrzega Bliźniaka.
 • Byk + Koziorożec

  Byk + Koziorożec

  Pan Koziorożec z pełnym zrozumieniem podchodzi do ambicji partnerki, która stara się dbać o rodzinę i stworzyć tradycyjny, ciepły dom. Wiele ich łączy.
 • Byk + Wodnik

  Byk + Wodnik

  Pani Byk realizuje się jako doskonała Pani domu, Pan Wodnik, intelektualista przejęty ideałami, głowę nosi wysoko w chmurach. Mogą się wzajemnie uzupełniać.
 • Byk + Ryby

  Byk + Ryby

  Łączy ich brak wybujałych ambicji i niechęć do zmian, a zwłaszcza zmiany partnera. Również w sferze seksualnej mogą osiągnąć harmonię. Mogą być doskonałą parą. Nie bój się pytać o przyszłość. Znając ją, lepiej wykorzystasz szanse, które przyniesie Ci los i unikniesz rozczarowań…Wróżka JolandaZADZWOŃ na numer…
 • Byk + Rak

  Byk + Rak

  Oboje są opanowani, rozsądni, dążą do stworzenia domu, w którym rodzina ma pełne zabezpieczenie materialne. Oboje stali w uczuciach, wierni, nie uznają rozwodów.
 • Byk + Lew

  Byk + Lew

  Świetnie czują się na środku sceny, rodzi to pewne nieporozumienia. W sprawach domowych Lew lubi być władcą i trzymać ster w ręku czego nie toleruje Pani Byk.
 • Byk + Panna

  Byk + Panna

  Szansa na bardzo szczęśliwą parę. Pani Byk doceni u partnera skrupulatność, oszczędność i spokojny temperament. Oboje są domatorami i doskonałymi rodzicami.
 • Byk + Waga

  Byk + Waga

  Muszą wykazać dużo wyrozumiałości dla siebie nawzajem. Również wesoła lekkomyślność Pana Wagi niekoniecznie będzie aprobowana przez stateczną partnerkę.
 • Byk + Strzelec

  Byk + Strzelec

  Muszą być wyrozumiali. Pan Strzelec kocha wolność i nieskrepowaną swobodę. Bardziej interesuje się pracą niż domem, co dla domatorki Pani Byk jest niezrozumiale.
 • Horoskop partnerski

  Horoskop partnerski

  Przedstawiamy horoskop partnerski na najbliższy tydzień. Sprawdź, co Cię czeka w miłości! Horoskop partnerski Baran (21 marca - 20 kwietnia) Karta Tarota – Rycerz Monet – wskazuje, że Barany w związkach w tym tygodniu będą zdominowane przez partnera. Każda poważna rozmowa przeprowadzona w tych dniach skończy się na przyznaniu…
więcej wyników w artykułach
Prezentacja zawartości portalu dla wyrażenia jasnowidz. Przygotowany przez nas system wyszukiwania artykułów dla danego słowa kluczowego (w tym przypadku jasnowidz) daje możliwość bardzo szybkiego uzyskania satysfakcjonującej informacji dotyczącej tego, ile artykułów związanych z zapytaniem jasnowidz posiadamy w swoim serwisie. W tej chwili dla zapytania jasnowidz jesteśmy w stanie zaprezentować Ci jasnowidz materiałów. Najstarszy z artykułów na ten temat jest z Poniedziałek 01.10.2012 najnowszy z kolei został przez nas opublikowany Piątek 27.05.2011. Nasz portal daje Ci możliwość śledzenia nowych treści (pojawiających się dla interesującego Cię zapytania jasnowidz ) przez kanał RSS. Dzięki nam na bieżąco będziesz informowany o zmianach, nowych treściach dotyczących tematu jasnowidz.