Wyszukuj: frazy którekolwiek ze słów
Występuje: w tytule w treści w tytule lub treści

Artykuły dla frazy : pilates Ewa Farna (2)

  • Pilates z Ewą Farną

    Pilates z Ewą Farną

    Tym razem nasza gwiazda walczy o figurę za sprawą treningu pilatesa. Dzięki niemu Ewa sprosta kolejnym fitnessowym wyzwaniom. Będzie też mogła swobodniej poruszać się po scenie w szpilkach. Przyłącz się i ty! Opracowanie: Wioleta Bednarczyk Trening ułożyła: Joanna Brzezińska Więcej w styczniowym numerze magazynu SHAPE!  
  • To jeszcze nie koniec

    To jeszcze nie koniec

    To będzie bardzo gorący czas dla Ewy. Lada chwila rusza w trasę koncertową, w decydującą fazę wchodzi czesko-słowacka edycja "Idola" gdzie zasiada w Jury. Do finału zbliża się tez nasza akcja "Bitwa o figurę". To jeszcze nie koniec Rozmawiała: Krystyna Romanowska Więcej w marcowym numerze magazynu SHAPE!
więcej wyników w artykułach
Prezentacja zawartości portalu dla wyrażenia pilates Ewa Farna. Przygotowany przez nas system wyszukiwania artykułów dla danego słowa kluczowego (w tym przypadku pilates Ewa Farna) daje możliwość bardzo szybkiego uzyskania satysfakcjonującej informacji dotyczącej tego, ile artykułów związanych z zapytaniem pilates Ewa Farna posiadamy w swoim serwisie. W tej chwili dla zapytania pilates Ewa Farna jesteśmy w stanie zaprezentować Ci pilates Ewa Farna materiałów. Najstarszy z artykułów na ten temat jest z Wtorek 01.01.2013 najnowszy z kolei został przez nas opublikowany Czwartek 09.08.2012. Nasz portal daje Ci możliwość śledzenia nowych treści (pojawiających się dla interesującego Cię zapytania pilates Ewa Farna ) przez kanał RSS. Dzięki nam na bieżąco będziesz informowany o zmianach, nowych treściach dotyczących tematu pilates Ewa Farna.