Wyszukuj: frazy którekolwiek ze słów
Występuje: w tytule w treści w tytule lub treści

Artykuły dla frazy : pilates z Ewą Farną (2)

  • Pilates z Ewą Farną

    Pilates z Ewą Farną

    Tym razem nasza gwiazda walczy o figurę za sprawą treningu pilatesa. Dzięki niemu Ewa sprosta kolejnym fitnessowym wyzwaniom. Będzie też mogła swobodniej poruszać się po scenie w szpilkach. Przyłącz się i ty! Opracowanie: Wioleta Bednarczyk Trening ułożyła: Joanna Brzezińska Więcej w styczniowym numerze magazynu SHAPE!  
  • To jeszcze nie koniec

    To jeszcze nie koniec

    To będzie bardzo gorący czas dla Ewy. Lada chwila rusza w trasę koncertową, w decydującą fazę wchodzi czesko-słowacka edycja "Idola" gdzie zasiada w Jury. Do finału zbliża się tez nasza akcja "Bitwa o figurę". To jeszcze nie koniec Rozmawiała: Krystyna Romanowska Więcej w marcowym numerze magazynu SHAPE!
więcej wyników w artykułach
Prezentacja zawartości portalu dla wyrażenia pilates z Ewą Farną. Przygotowany przez nas system wyszukiwania artykułów dla danego słowa kluczowego (w tym przypadku pilates z Ewą Farną) daje możliwość bardzo szybkiego uzyskania satysfakcjonującej informacji dotyczącej tego, ile artykułów związanych z zapytaniem pilates z Ewą Farną posiadamy w swoim serwisie. W tej chwili dla zapytania pilates z Ewą Farną jesteśmy w stanie zaprezentować Ci pilates z Ewą Farną materiałów. Najstarszy z artykułów na ten temat jest z Wtorek 01.01.2013 najnowszy z kolei został przez nas opublikowany Czwartek 09.08.2012. Nasz portal daje Ci możliwość śledzenia nowych treści (pojawiających się dla interesującego Cię zapytania pilates z Ewą Farną ) przez kanał RSS. Dzięki nam na bieżąco będziesz informowany o zmianach, nowych treściach dotyczących tematu pilates z Ewą Farną.