Przedstawiamy 8 finalistów drugiej edycji konkursu Trener SHAPE 2015, wyłonionych spośród kilkudziesięciu zgłoszeń.
Chcesz pomóc nam w wyborze najlepszego z najlepszych?
Do 6 grudnia możesz oddać głos na jednego z trenerów.
Sympatie czytelników i internautów zostaną wzięte pod uwagę przy ostatecznym werdykcie! :)

MICHAŁ DERLICKI

ABSOLWENT AWF W WARSZAWIE. INSTRUKTOR WUSHU SPORTOWEGO, GIMNASTYKI I AKROBATYKI SPORTOWEJ. TRENER PERSONALNY I WŁAŚCICIEL KLUBU SPORTOWEGO. BYŁY ZAWODNIK KADRY NARODOWEJ WUSHU, WIELOKROTNY ZŁOTY MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI. „Nie jestem wymagającym trenerem. To moi podopieczni muszą być wymagający wobec siebie. Chciałbym, aby aktywność fizyczna stała się częścią ich życia – żeby sami ćwiczyli i lubili to! To jest mój cel. Utrata wagi czy lepsza kondycji to tylko pozytywne skutki uboczne – które wcześniej czy później zostaną osiągnięte.”

Zobacz film

ANNA JANISZEWSKA

INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ, INSTRUKTOR SIŁOWNI, POSIADA M.IN. CERTYFIKAT „ZDROWY KRĘGOSŁUP”. „Na swoich zajęciach – nawet tych grupowych – zwracam uwagę na każdego uczestnika. Oceniam nie tylko technikę wykonywania ćwiczeń, ale też stopień zaangażowania w trening. Pilnuję, by nikt nie odpuszczał! Zawsze motywuję podopiecznych do walki z własnymi słabościami. Moje hasło to: forma na lata, a nie forma na lato!”

Zobacz film

PAWEŁ JEZIOREK

TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR FITNESS ZE SPECJALNOŚCIĄ: WZMACNIANIA NA STEPIE ORAZ PODŁODZE I CHOREOGRAFIA STEP-PODŁOGA, LICENCJONOWANY INSTRUKTOR I PREZENTER PROGRAMÓW LES MILLS. „Prywatnie i na zajęciach fitness stawiam na autentyczność i bycie sobą. Podstawą wszystkich moich działań jest pasja. Myślę, że właśnie to najlepiej motywuje moich podopiecznych. W każdy trening wkładam maksimum zaangażowania i radości z tego co robię – i lubię robić!”

Zobacz film

MONIKA RASZKE

TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR PILATES, TRENER II KLASY W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ, MAGISTER ZARZĄDZANIA W SPORCIE AWFIS GDAŃSK. „Jestem wymagającym trenerem, dla którego priorytetem jest zdrowie i satysfakcja uczestników zajęć. Pilnuję techniki wykonywania ćwiczeń i uczę podopiecznych świadomości ciała oraz właściwych nawyków ruchowych. Cieszy mnie każdy, nawet najmniejszy postęp osoby, z którą trenuję – to daje mi motywację i energię do działania.”

Zobacz film

ALEKSANDRA ROŻNOWSKA

INSTRUKTOR FITNESS, TRENER PERSONALNY, TRENER KULTURYSTYKI, OD 2 LAT PROWADZI POPULARNĄ STRONĘ DLA MAM (I NIE TYLKO!) SPORTSMAMA.PL. „Jakim jestem trenerem? Podobno charyzmatycznym i na pewno uśmiechniętym – który naprawdę dużo wymaga od swoich podopiecznych! Wiem, jak ważne jest wsparcie, dlatego nieustannie motywuję moje mamuśki. Nagrywam nowe filmiki i organizuję wspólne treningi. I okazuje się, że trafiam nie tylko do mam – ćwiczy ze mną sporo panów i pań, które nie mają nic wspólnego z macierzyństwem.”

Zobacz film

RAFAŁ WIECZOROWSKI

INSTRUKTOR FIT-BALL, ORGANIC FLOW I KARATE. KARATE UPRAWIA OD 20 LAT, A FITNESS – OD 12. „Jestem surowym trenerem. Technika i dokładność to podstawa. Ale na moich zajęciach nie brakuje humoru i pozytywnej motywacji. Staram się pokazać ludziom, że ograniczenia mają tylko w głowie. I jeśli o nich zapomną – niemożliwe stanie się możliwe.”

Zobacz film

WIKTORIA WOSIŃSKA

TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR POLE DANCE & AERIAL DANCE. „Jestem trenerem wymagającym, jasno określającym cele i sposób ich realizacji. Dla swoich kursantek staram się być autorytetem, źródłem wiedzy i motywacji, ale też przyjacielem, do którego mogą przyjść z każdym, nawet najmniejszym problemem.”

Zobacz film

EWELINA ZIELIŃSKA

TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR FITNESS, INSTRUKTOR ZUMBY. „Przede wszystkim stawiam na technikę... jestem odpowiedzialna za ciała podopiecznych i chcę, by każde ćwiczenie było idealnie wykonane. Ludzie potrafią zrobić o wiele więcej niż im się wydaje – moim zadaniem jest uświadomienie im tego. Nawet jeśli będzie bolało!”

Zobacz film